Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már kezdem tényleg unni!...

Most már kezdem tényleg unni! Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

A férjem teljesen megváltozott de nem tudom mi lett vele. Állandóan bunkó mindenkivel, nem tetszik neki semmi, sokszor azt akarja, hogy hagyjuk egyedül stb. Látom rajta, hogy már hetek óta rossz kedve van és ha rákérdezek akkor nem válaszol, engem meg már eléggé zavar, hogy nem lehet hozzászólni. Ma délelőtt valamiért leordította az 5 éves lányunkat, pedig nem csinált semmit. És pont ő az nálunk aki többet enged és a bajból is inkább viccet csinál. Soha egy rossz szava nem volt a gyerekekhez, most meg mintha nem is szeretné őket. Már a lányok is kérdezték, hogy mi a baja az apjuknak de már nem tudok nekik semmit mondani. Nem akar beszélni senkivel, mindig egyedül kell hagyni. De ha egyedül van egész nap és este találkozunk akkor se szóljak hozzá mert nincs kedve semmihez. Nem szoktam nyaggatni de most lett elegem belőle.

Tudom, hogy nem csal meg.

32 éves


2012. ápr. 21. 19:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
nyilván való hogy csinált valami hülyeséget amit most baromira bán...
2012. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Apám pont ilyen volt mikor csalta anyámat csak ő még az ajtót is csapkodta. mióta lebugott és majdnem ki lett rúgva azóta megváltozott, jó értelembe.
2012. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!