Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Hogy lehetne elérni, hogy a lányunk a férjem szüleire is mamaként és papaként nézzen? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Egy családi vitából kifolyólag, a nemsokára 2éves lányunk, sem anyósomat sem apósomat nem ismeri(vagyis párszor látta csak őket, de akkor mindig ijedés és sírás lett a vége). Hogy lehetne elérni, hogy megszeresse őket? Az viszont nem lehetséges, hogy jöjjenek hozzánk, mert szüleimmel élünk, és nem jönnek ki egymással, sőt..Én meg hogy őszinte legyek nem szívesen viszem hozzájuk, mert sajnos nagyon nem higinékus a lakásuk, sem az udvarjuk(nem egy betegség volt már belőle). Sokszor találkozzunk valahol vagy hogy?
2012. ápr. 23. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd őket a játszótérre,vagy játszóházba, ahová jártok.Ott játszhatnak is vele.
2012. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát, így nehezen. Mondjuk az én gyerekeim nem is ismerik az apjuk szüleit, mert azok nem érdeklődtek felőlük az utóbbi 7 évben (mióta megszülettek), az egyik baráti házaspárt(idősek, sajnos nem lehetett gyerekük) nézték ki maguknak, mint nagyszülő-pótlókat. Azok meg imádják a kis pótunokákat.
2012. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem is találkoztok, ők nem mennek, ti nem mentek, akkor miért is nézne a lányod rájuk nagyszülőként? Próbáld rendezni a családon belüli viszonyokat!
2012. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így nehezen. Apukám anyukáját (mivel folyamatosan rágták a fülemet, hogy mamának szólítsam) "mama néni"-nek szólítottam. Túl keveset láttam és amikor láttam, akkor sem volt valami melegszívű. Ha a gyerek látja rajtatok a hüvösséget, soha nem fog közeledni a mamához.
2012. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"higinékus" úgy érted higiénikus?
2012. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném a gyerekemet ilyen emberekel. Majd ha nagy lesz eldönti hogy mit akar.
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!