Keressem, vagy ne?

Figyelt kérdés

A kérdésem a fiú-lány barátsággal kapcsolatos.

Egy teljesen jól működő kapcsolatban élek, lassan 4. éve, szeretem a páromat. Van egy barátom, akire én valóban jó barátként, akár fiú tesóként tekintek. Ő viszont többet lát bennem, mint egy barát, azt mondta, hogy vár rám, hátha egyszer sorra kerül. Erre sosem reagáltam semmit, gondoltam, egyszer majd észhez tér... de nem így lett. Pénteken kicsit összevesztünk, mert megmondtam neki, hogy ebből úgysem lehet semmi köztünk, ne várjon rám, mert felesleges, és amúgy is, nem szeretnék kétértelmű helyzetbe kerülni soha...

Aztán szombaton írtam neki egy sms-t, hogy én nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, erre ő azt írta, hogy át kell gondolnia mindent.

Azóta nem írt.

Szerintetek keressem, vagy várjak?


2012. ápr. 23. 12:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem varj. Ha keresed, akkor talan ugy fogja fel, hogy akarsz tole valamit. A fiuk ilyenek... Bizzunk benne, hogy atertekeli a dolgokat (bar ha 4 ev alatt nem tudta, akkor kerdeses) es keresni fog.
2012. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is várj, nekem is volt egy ilyen barátom, felváltva szerettünk bele a másikba, mígnem eltelt egy év csendben, és azóta a legjobb barátok vagyunk. De azért fura, hogy 4 évig vár rád, az ő érdekében is határozottan tudasd vele, hogy te semmit, de semmit nem akarsz. És, ha ez a barátságotokba kerül is, de meg kell vele szakítanod a kapcsolatot.
2012. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd....
2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig is te adtál neki reménykedésre okot, hogy magad mellett tartottad barátként. Soha nem tartjuk a kapcsolatot (pláne nem baráti szinten) olyannal, aki tudjuk jól, hogy többet akar tőlünk, de mi nem tudjuk/nem akarjuk viszonozni az érzéseit. Úgyhogy ezek után a legjobb amit tehetsz, hogy soha többé nem keresed és nem is reagálsz arra, ha ő keres. Lépj ki végre az életéből, mert míg te ott vagy, nem fog tudni normális párt találni magának.
2012. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem keresném, most hagy gondolkodjon.
2012. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!