Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és az anyum...

17 éves vagyok, és az anyum folyamatosan az én szobámban alszik velem. Ha megmondom neki hogy kell egy kis magány, és saját szobára van szükségem, felmérged . Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Beszéj vele, ha nem lehet, akkor neked kell lépéseket tenni azért, hogy leléphess otthonról.


Anyád azért nem alszik apáddal, mert nem hajlandó vele házaséletet élni, és azért alszik veled, hogy ezt megtehesse, plusz ne engedjen magáról leszakadni, ne engedjen felnőni. Ez gáz, és mielőbb meg kell szüntetni ezt a helyzetet! Nagy károkat tud okozni.


Mindenkinek kell a magány, még a valahai cselédek is egyedül aludtak a saját szobáikban, mert az urak tudták, hogy mindnekinek kell egy olyan zug, ahova elvonulhat az egész napos munka után, ahol mindig egy csomó ember vette őket körül. Anyád úgy látszik, nem hajlandó ezt tudni.


Minél előbb koli, vagy albérlet, és önállóság!

2012. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Helyezd át az ágyát, a másik szobába a férjéhez, ahol aludnia kell!
2012. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Nálam is pont ez a helyzet anyum is az én szobámba alszik :) nagyon zavaró tud lenni és tényleg bemérged ha saját szobát akarok aminek belehet csukni az ajtaját és kicsit egyedül akarok lenni. Apum tényleg szörnyen tud horkolni de ez akkor sem megoldás szerintem. Pedig van elég szobánk :). Én nem értem ezt a felfogást lehet anyum így nőt fel, mert a nagyapám már gyerekkorában meghalt. Szerencsére vagy sem lassan 1 éve kollégista vagyok. Hát ott sem egyedül leszel egy szobában, hanem néha 5-6 is. Hétvégén amikor hazaesek tök mindegy hol alszom mert annyira fáradt vagyok, pedig jövőre lehet bejárós leszek, de addig sok idő hátra van, bármi megtörténhet. (15/L)
2012. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!