Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit megbocsajtanatok...

Mi az amit megbocsajtanatok egy kapcsolatban a pasinak, es mi az amit nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Megcsalást sose tudnék megbocsátani.
2012. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
87%
Eddig azt hittem a hűtlenséget, és a fizikai erőszakot nem bocsátanám meg... most már lehet, hogy a hűtlenség felett szemet hunynék, de nem biztos. Ezt csak élesben tudja meg az ember. Mindenesetre, ahogy idősebb leszek, úgy érzem toleránsabb, és nyitottabb is vagyok!Aztán az is lehet, hogy jól eltángálnám a pasimat, ha megcsalna... :D
2012. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
1 félrelépést talán megbocsátanék. Az árulást, becsapást, megalázást, bántalmazást nem.
2012. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

A megcsalást én sem bírnám elviselni! Ha én tudok hűséges maradni, akkor elvárom a másiktól is. És az olyanokról megvan a véleményem, akik állítják, hogy "deénszeretlek" és mégis képesek másik ember karjaiba vetni magukat. Ez nem szeretet, ez emberi gyengeség. Akinek meg ilyen a mentalitása azt rövid úton eltávolítom magamról...

És a tiszteletlenséget, ha nem vesz emberszámba.

2012. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Megcsalást meg tudnék bocsátani. Emberek vagyunk, hibázhatunk. És hát biztosan volt oka,hogy félrelépett. Nem a rendszeres viszonyról beszélek, hanem 1 alkalomról..

A bántalmazást nem bocsátanám meg. Ha elárulna, ha nem támogatna..nekem ezek valahogy súlyosabb dolgok mint egy egyszeri félrelépés. 22/L

2012. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szándékosan átver.
2012. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

#3 és #5


Érdekes, hogy azt írjátok, egy félrelépést talán megbocsátanátok, de az árulást nem. Mégis mi a félrelépés, ha nem árulás?

2012. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyengeség, meginogás, egy kóbor nro.

Az elárulás viszont, mint ember, mint társ ellen támadás, jellemtelenség.

2012. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
kevés bennetek a tartás, az van. Jobb lenne kicsit többre becsülni önmagatokat, mintsem, hogy elviseljetek egy megcsalást.
2012. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó! Ez nem a tartásról szól.Éltél már 50 évig egy ember mellett? Nem? Mert akkor nem tudhatod milyen ennyi éven át hűségesnek lenni. Én sem tudom, ezért nem is mondom ki, hogy sosem tudnék megbocsátani. Fájna, ebben biztos vagyok, és nehéz lenne. De egyetlen alkalom után nem írnék le senkit, sok oka lehet egy félrelépésnek. Nem vagyok naiv, és biztosan sokáig lennék bizalmatlan, és ha megint elő fordulna, nem lennék ennyire elnéző. Itt gyakorin mindig mindenki annyira tökéletes, rögtön kirakná a párját, ha elgyengülne, mindig hűséges.Érdekes...
2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!