Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit megbocsajtanatok...

Mi az amit megbocsajtanatok egy kapcsolatban a pasinak, es mi az amit nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 14:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Félrelépést nem tudom, szerintem nem, de nem voltam még ilyen helyzetben. Viszonyt semmiképpen nem tudnék. Az már nem feltétlen csak testiség.
2012. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

nem éltem senkivel 50 évet, én most gondolom úgy, hogy aki megcsalna az lapát! Kérdezz meg 50 év múlva mit gondolok, most ez a véleményem és nem érdekel, hogy manapság ennyire elfogadott a szeretőtartás és egyéb félresiklások.

Én nem fogok beállni a sorba...

2012. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%
Én sem a szeretőtartásról beszélek, az megint más. Egy botlásról beszélek. (Persze, itt is számít, hogy ő mondja el, nem mástól tudom, és hogy valóban megbánja,meg hát a személy sem mindegy, kivel. ) De én adok esélyt neki ezek fényében, hogy megbocsássak. De ismétlem: egyszeri félrelépésről beszélgetünk!
2012. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

hát én elfogadom a te véleményed, elég toleráns alkat lehetsz. nekem ez annyira tabu,akit ismerek és egyszer megcsalták, azonnal be is adta a válópert/2 eset a család

ban/.

nem tartom továbbra sem megbocsájtandó dolognak.

persze én ugye házasságról beszélek. Ott kicsit durvább az egyszeri alkalom is, mint mondjuk egy 2-3 éves kapcsiban..

16 évnyi együttélés után kicsit mérges lennék:D

2012. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
Én is elfogadom a te véleményed, nyilván mindenkinek mások a határok. Toleráns alkat? Hmm, érdekes, én nem tartom magam annak, sok dolgot nem tudok tolerálni, mint pl ha valaki rengeteget iszik, a család elől eljátssza játékgépen a pénzt, drogozik, stb.. Nekem ezek nem férnek bele. Nem is a testi megcsalás fájna nekem a legjobban, hanem ha érzelmek is lennének benne. Ha a párom beleszeretne másba..azt akkor sem tudnám elviselni, ha nem történt volna köztük semmi. Akkor hagy menjen...egy szimpla szexet, lehet fura vagyok, de meg tudok bocsátani :)
2012. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Hiába "csak" egy botlás az egyszeri megcsalás, sose tudnám megbocsátani. Ha már másra vágyik, más kell neki, akkor én se kelljek neki.
2012. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
A hazugságot, ez az ami számomra teljesen megbocsájthatatlan. Elveszteném a bizalmat ezután a páromban. Az őszinteség és a kommunikáció a legfontosabb. Ha ez megvan, akkor mindent meg lehet beszélni és túl lehet rajta jutni (jelentse akár ez a kapcsolat végét).
2012. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Hú de le lettem pontozva. Kit zavar hogy én mit bocsátok meg és mit nem? Normális hangnemben válaszoltam a kérdésre. Akkor mi a bajotok? Ha valaki nem a ti álláspontotokat hangoztatja, az már rossz választ ad? Ejh...

(ez persze nem szól annak, akivel írogattunk egymásnak, vele teljesen normálisan meg lehetett beszélni, és mint ő maga is írta, toleráns a más véleményével szemben. Tanulhatnátok tőle.)

2012. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
*
2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
a hűtlenséget még talán meg tudnám bocsájtani. Ha régi a kapcsolat, nem biztos, hogy felrúgnám, inkább megpróbálnám megbeszélni. A viszonyt már nem tolerálnám. Illetve nem szeretem, ha hülyének néznek. vagy hazudnak. nálam ez a durvább.
2012. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!