Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet anyuval csinálni,...

Mit lehet anyuval csinálni, folyton meztelenkedik?

Figyelt kérdés

40 éves. Hazajön, levetkőzik és órákig úgy mászkál itthon, úgy takarít, úgy eszik stb. Hiába szólok rá, kinyújtja a nyelvét és csinálja tovább. Az még lightosabb, ha bugyi és melltartó van rajta.

18/L


2012. ápr. 24. 21:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz néhány ismerősödet,amikor pucérkodik,csak úgy sunyiban.:)
2012. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mond neki azt, hogy hamarosan lesz barátod, szeretnéd ha nálatok is eltöltene némi időt... lehet elgondolkodik.


Vagy csak mond azt amikor épp tolja, hogy ha lesz barátod ugye nem gond hogy gyakran átjön hozzátok??

2012. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

nincsen ebben semmi kivetnivaló.

Az emberek otthon szeretik elengedni magukat, kényelmes ruhákat felvenni esetleg ruha nélkül lenni.


Otthon van, nem látják idegenek.


én is sokat vagyok lengén öltözve itthon, és nagyon természetesnek érzem.


Ha vendégek jönnek, az persze más, de gondolom te sem kiskosztümben járkálsz otthon?

2012. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

utolsó. de itt nem lengén öltözésről beszél a kérdező. hanem abszolút meztelenül jár kel az édesanya.


nekek amúgy az jutott eszembe, hogy olyan mintha anyud leragadt volna a kisgyermek korban. komolyan mondom ez a nyelöltögetős rész 40 évesen ez gáz.


amúgy apuka merre van? vagy anyukának van élettársa? csak ketten éltek?

2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Két hirtelen jött gondolat az egyik a nudlista feeling. Ezt akár betegségnek is lehet nevezni, de inkább állapot. Vannak akik tényleg kényszeresen vetkőznek otthon, orvosi segítséget igényel. Leginkább pszichológust.

A másik ami remélem nem és valószínűtlen is, hogy anyukád valami tudatmódosított használ. Teszem azt fűvezik vagy szedd valamit. Itt már érthetőbb lenne a nyelvöltögetés is hiszen el van szállva. Ne ijedj meg kérdező, ez elég valószínűtlen.

2012. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a menopauza miatt nagyon melege van, légy megértő vele.
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%
Én vagyok az a tegnap 21:42-es. Látom büdös a saját életedet élni, inkább azt akarod megváltoztatni, aki OTTHON van. Nagykorú vagy, érd el a céljaidat akár a saját erődből is, ha nem tetszik valami.
2012. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem biztos hogy egy 18 éves lánynak felnőttként kéne még élnie. Sőt! Nem mindenki válik hamar felnőtté és ha csak egy élethelyzet nem hozza úgy nem is szükséges, hasznos előresietni.


Ami otthon megy az nem természetes nem normális, egy 18 éves érett lányt, még jó hogy zavarja hogy meztelenül mászkál otthon az anyja és hogy rányitnak tusolás közben. A kérdés teljesen jogos szerintem.

2012. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én 40 es nudizást kedvelő pasi vagyok. Én is sokat vagyok itthon meztelenül.

Ha anyukádnak nincs párja, vagy nincs kivel elmenni nudista helyekre , ahol ezt kiélheti haszonlo emberek között.

Akkor én szivesen elvinném, ha összehozol minket.

2012. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen! :)


Azok pedig, akik szerint büdös a saját életemet élni, üzenném, hogy bekaphatják a gerbémet és nekik kéne kicsit magukba nézni, felnőni ugye, hogy nem ítélünk meg senkit 5 mondatból.


Szerintem jogosan zavar, hogy ilyesmit csinál. Nem, nem járok itthon kiskosztümben, de attól még nem fogok pucérkodni, mikor bárki jöhet. Barátom van, másfél éve, de ő még nem látta anyut így, hál' istennek.

2012. ápr. 25. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!