Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet anyuval csinálni,...

Mit lehet anyuval csinálni, folyton meztelenkedik?

Figyelt kérdés

40 éves. Hazajön, levetkőzik és órákig úgy mászkál itthon, úgy takarít, úgy eszik stb. Hiába szólok rá, kinyújtja a nyelvét és csinálja tovább. Az még lightosabb, ha bugyi és melltartó van rajta.

18/L


2012. ápr. 24. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az ilyen helyzetett hogyan lehetne normálisan kezelni. Ő biztosan meztelenül érzi jól magát, Téged viszont ez nagyon zavar, és kellemetlenül érzed magad, sőt talán szégyeled is hogy igy viselkedik.

Valahogy kompromisszumot kellene vele kötni, hogy csak akkor meztelenkedjen ha te nem vagy otthon. Hagyd minél többez egyedül, és mond hogy keressen hasonló nudista barátokat, és járjon el azokhoz, de haza nem viheti öket.

2012. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy kidugja a nyelvét már elárul róla valamit. Értelmes felnőtt nő így nem viselkedik. Lehet meztelenkedni, de vannak együttélési normák és igenis egy gyereknek nem kell a meztelen ősöket nézegetni egész nap. Épeszű szülőnél ez nem is téma. Anyukád egy hülye tyúk már bocs.
2012. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is szeretek otthon meztelenkedni, de az biztos, hogy ez egy kényes téma, és csakis a párom előtt vagyok hajlandó kényelmesség miatt dobni a textilt!
2012. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!