Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom előző kapcsolatából...

Párom előző kapcsolatából született egy kislány, akiről nem tudom, hogy az apja vagy az anyja vezetéknevét kapta. Az okmányirodában adnak nekem, erről tájékoztatást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 06:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem adnak. Miért nem kérdezed a párodat, az a legegyszerűbb!
2009. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a párodat - de egyébként nem értem, hogy ez miért fomtos neked?
2009. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Tehát a párodról van szó. És te azt az egyszerű kérdést, hogy mi a teljes neve a gyerekének nem mered neki feltenni?

Mégis milyen kapcsolat a tiétek?

2009. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Gondolkozzatok már ésszerűen, szerintetek nincsen oka annak, hogy nem kérdezi meg a párját?
2009. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában az apáról szokták kapni,de erről nem fognak tájékoztatni egy kivül állót.
2009. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tudomásom szerint az anyja nevén van, de valaki azt mondta, hogy ő úgy tudja, hogy az apja nevén van, ami nem gáz, csak az lenne gáz, ha ezt a tudtom nélkül intézte. azért nem kérdeztem őt, mert lehet, h valaki csak vitát akart szítani közöttünk.
2009. jún. 22. 08:43
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden "vita szítást" úgy lehet a legegyszerűbben elkerülni, ha egyenesen rákérdezel.
2009. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért lenne vita ebből az egyszerű kérdésből? :D
2009. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

én 08.56


Ha én lennék a párod arra lennék mérges, ha megtudom, hogy a hátam mögött nyomozási akciókat indítottás és nem arra, ha megkérdezel valamit amit hallottál.

Képzeld el fordítva a helyzetet, nem azt akarnád te is, hogyha felmerül valami ilyesmi akkor a párod megkérdezze, és ne magánnyomozgasson?

2009. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglakozz ezzel! Ha nem mondta, akkor azért nem, hoy ne idegeskedj e miatt.

Nincs ezzel semmi dolgod. Neked mindegy a gyerek neve. Aki dumálgat erről neked azt küldd el. Az ő szándéka sántít.

2009. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!