Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom előző kapcsolatából...

Párom előző kapcsolatából született egy kislány, akiről nem tudom, hogy az apja vagy az anyja vezetéknevét kapta. Az okmányirodában adnak nekem, erről tájékoztatást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 06:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppen így lehet kreálni a legtöbb félreértést, amikor valaki kerülőúton próbál információhoz jutni. Csak vagytok annyira jóban, hogy beszéljetek erről, nem?
2009. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, igaz, de nem könnyen vallotta be. ez a baba úgy született, hogy mire kiderült, hogy ő a pocakban van, a szülők már nem voltak együtt. ami bánt, az az, h nem beszélte meg velem.
2009. jún. 22. 11:26
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azzal nincs gond, hogy az ő nevén van, elvégre ő az apuka.

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem szólt neked, miért titkos...

Gondolom, ez neked se gond, ők előtted voltak együtt, tehát nem kifogásolhatod, hogy lett egy gyerek és nem tőled van az első...

2009. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen, csak ez a gond, hogy nem szólt. ez viszont rossz érzéseket kelt bennem. pedig nagyon szeretjük egymást.
2009. jún. 22. 12:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értem téged nem is a gyerek neve érdekel, hanem az a bajod, hogy a párod eltitkolta előled, hogy van egy kislánya is korábbi kapcsolatából??


Meg az érdekel, hogy van-e valamilyen tartási kötelezettsége a kislány miatt?


De tényleg miért nem kérdezed meg őt személyesen? Jogod van tudni, hogy van-e gyereke a párodnak és hogy hívják! Ha ilyen egyszerű dolgot nem mersz megkérdezni, vagy nem tudtok róla beszélni, akkor az a kapcsolat egy garast sem ér, és akkor szinte mindegy is, hogy hány gyereke van az illetőnek!

2009. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!