Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem tudja elfogadni...

Anyám nem tudja elfogadni hogy szakmunkás legyen a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy sráccal aki asztalos. említést tettem róla anyámnak erre kiakadt és azt mondta hogy tuti nem lesz jó a kapcsolat mert hogy én egyetemre járok és nekem jobb jár.

én viszont nem találtam olyat az egyetemen akivel kijöttem volna. vagy mind szexet akart, vagy meghívott erre-arra aztán közölte hogy csaja van/nem keres komoly kapcsolatot stb.

anyámat az is zavarja hogy az összes barátom szinte szakmunkás, de hát mit csináljak ha egyszer velük jövök ki? azt hozta fel hogy majd nem értjük meg egymás - de én mindenről tudok velük beszélgetni.

nem érzem magam egyetemre valónak, anyám unszolására mentem de nem tetszik, halasztok egy évet és közben teszek egy szakmát. ez sem tetszik neki, mindig a haverokat szidja hogy befolyásolnak közben mégis azt mondja elfogadja a döntéseimet. de én nem így látom.

szerintem ő csak azt tekinti embernek aki diplomás.

az egy dolog hogy nem viszem fel a barátaimat mert nem szereti őket (érzik is) de hogy azért ne mutathassam be a pasimat mert nem lobogtat az orra alá egy papírt...

randiztam én már fogorvosnak tanuló fiúval is akkor örült - egészen addig míg ki nem derült hogy a "hobbija" a piálás -.- .


2012. ápr. 26. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.
2014. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!