Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy én csak jót akarok?

Figyelt kérdés
Az előbb láttam egy kérdést, az buzdított, hogy írjak. 3 hónapja nincs munkám, keresek, de eddig nem találtam, így a barátom tart el. Az albérlet, ahova költöztünk nagyon lepukkant állapotban volt, amikor beköltöztünk. Ez durván 8 hónapja volt. Szigetelni kellett, festeni, stb. Ezt mind én álltam anyagilag és a szüleim is besegítettek. A bútoroktól kezdve, minden az én és a szüleim pénzéből van. És akkor jött a kirúgás a munkahelyről. Most 1 fizetésből élünk. El lett magyarázva nekem, hogy nagyon, de nagyon spórolnunk kell most. Ami számomra egyértelmű volt. Aztán adódott egy olyan helyzet, hogy kértem pénzt a páromtól, tudtam, hogy van még 5000 ft-ja, kaját kellett volna vennem. Erre közli velem, hogy abból cigit vett magának, meg az apjának. Az apja soha semmiben nem segített, egy tányért nem adott a fiának, ráadásul nem is ő nevelte, lepasszolta a nagyszülőknek még 2 éves korában.(anyuka lelépett a gyerek születése után). Ez az eset már nem először fordul elő, hogy az utolsó pénzünkből cigit vesz apukának meg magának. De nekem le kellett szoknom a kávéról, igyak teát, mert az olcsóbb. Én úgy érzem van némi beleszólásom a dologba, mert a szüleim majd' 300 ezer forintot költöttek ránk, hogy segítsenek. És úgy érzem, hogy most ebben a helyzetben, nem kéne apukára, meg úgy egyáltalán ilyen baromságokra költeni az utolsó fillérünket. De ha ezt elmondom, süket fülekre találok. Egyáltalán igazam van? Hozzáteszem ősszel volt olyan, hogy az én fizetésemből éltünk, mert neki nem volt munkája.
2012. ápr. 26. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Érik a szakítás...
2012. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eddig ezt akartam elkerülni...
2012. ápr. 26. 14:42
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne egy ilyen önző csóringerrel lenned aki még a kvt is mvonja tőled de cigit vesz az apjának. Ha felszámolnad neki a sexet akkor jó sokkal tartozna. Ezt csak azért írom mert szerintem nem szet téged csak egy ingyenkurrva vagy neki
2012. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ingyenku.rva? Köszi. Amúgy meg ő tart el, úgyhogy még ingyen sem vagyok. K.urva meg pláne nem!
2012. ápr. 26. 14:46
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha ezzel az emberrel nem tervezel jövőt....
2012. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolód arra akart célozni, hogy semmiért se fizet neked, a szexért sem, viszont néhány útszélivel jobban bánnak.


Amit olvastam rólatok, sajnos azt kell mondjam, hülye vagy ha maradsz. egy ilyen férfi mellett a jövőképed, jelzem sarkított: most még csinos ápolt, aztán kopni fogsz végül egy szakadt valami leszel és még Xse vagy... Ha tudsz szabadulj meg a párodtól... Lehet csődör az ágyban, de így semmit se ér.

2012. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, a Tescoban holnaptól az instant kávé 199 forint. Veszel három zacskóval, ami kitart egy hónapig, az 600 forint. Ha ezt sajnálja tőled a párod, hát ördög vigye el!
2012. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!