Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen elfoglalt?

Tényleg ilyen elfoglalt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki a párjával lakik és mellette tanul. Ugyebár a háztartási teendőket is elvégzi és alig van ideje ránk a barátaira. Ma is kb 3 percre ha találoztunk mert dolga volt. Nem is értem, hogy van mindenre ideje. 20/L
2012. ápr. 26. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor semmire sincs ideje, vagy sok mindenre van ideje?
2012. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Tényleg ilyen elfoglalt?...........Nem is értem, hogy van mindenre ideje. 20/L" Akkor melyik?
2012. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen hiszel neki vagy sem?
2012. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a párommal lakok, háztartást vezetek, tanulok és dolgozok is! Mégis jut időm a barátnőimre, jó, nem midnen nap, de hetente egyszer-kétszer legalább.
2012. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kötözködjetek már:D

Az embernek éppen lehet ideje például munkába járni, háztartási teendőket elvégezni, gyereket/kutyát ellátni, aztán annyi. Aki csak tanul és háztartást vezet, annak egy kicsit könnyebb dolga van, úgyhogy simán lehet ezekre ideje. Juthatna ideje rátok is amikor nem épp vizsgára készül, mert azért a házimunka nem vesz el annyi időt egy ember életéből. Ha csak nem full tisztaság mániás a kiscsaj:) Vagy még nagyon kezdő.

2012. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kötözködünk. csak önellentmondásba került a kérdező és így nem tudunk érdemben válaszolni
2012. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki viszonylag be tudja osztani az idejét (mindenre jut ideje) még nem biztos, hogy nem elfoglalt. Ha a 8 órás munkaidőmben elvégzem az összes munkám úgy hogy nem tartok felesleges szünetet, akkor elfoglalt voltam abban a 8 órában, mégis jutott időm mindenre amit el akartam intézni. Szerintem ebben semmi ellentmondás nincs ha az ember belegondol.

Az érdekesség ott rejlik a kérdésben (szerintem), hogy valakinek nem jut ideje a barátaira úgy hogy csak tanul és háztartást vezet. És hogy valaki nem érti, hogy ennyi sok feladat hogy fér bele az ember életébe:D Holott ez még semmi. Vannak akik munka és család mellett tanulnak. Persze betudható ez az életkornak:) Ennyi idősen nekem is megterhelőnek tűnt volna ez az életmód.

2012. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örök bölcsesség: időnk arra jut, amire akarjuk hogy jusson..
2012. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!