Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap beszélsz a pároddal...

Minden nap beszélsz a pároddal? Akkor is ha külföldön van, vagy nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap beszéltünk, vagy legalább váltottunk egy smst. Most kapott egy munkát külföldön és nincs még internete, telefonja, csak a magyar száma. Szombat óta nem beszéltünk, igaz én sem írtam neki, mert tudom h az első pár nap nagyon húzós, ide-oda rángatják és kb semmi ideje sincs. Mégis jól esett volna ha dob egy smst. Ez hiszti részemről? Mikor beszélünk szóvá tegyem, vagy egyszer-egyszer belefér?
2011. jún. 20. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Igaz, mi már házasok vagyunk, tehát minden nap beszélünk, de amikor nem voltunk azok, akkor is! Többször utazott el külföldre, ha beszélni nem is tudtunk minden nap írtunk egy sms-t! Azért az nem olyan horribilis összeg!

Főleg szeretem tudni, ha megérkezett!

2011. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amikor megérkezett még írt smst, sőt másnap röviden fel is hívott
2011. jún. 20. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi is minden nap beszéltünk...ha nem volt net,akkor sms...ha lement a magyar számról a pénz,akkor én feltöltöttem neki:)

Vagy vett egy külföldi számot,és ennyi!Szerettem tudni,minden rendben van e:)

Azért 2perc nehogy már ne jusson rád...

2011. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért én sem hiszem,hogy annyira elfoglalt,hogy nincs pár perce! Ha máshol nem is, de max. a wc-ről fel tud hívni!
2011. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Elég sokat járunk külföldre (külön). Hazaszólunk,hogy megérkeztünk,de utána nem beszélünk,csak ha valami fontos dologról van szó. Mindenkinek van elég dolga
2011. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Mi együtt élünk, de ha elutazunk, nem beszélünk naponta. Persze ha épp rám tör, hogy borzasztóan hiányzik, akkor felhívom akkor is, ha egy órával korábban beszéltünk, de egyébként általában elég elfoglaltak vagyunk ahhoz, hogy sokszor ne is legyen igényünk a napi beszélgetésre. Persze ehhez hozzá tartozik, hogy én nőként úgy gondolkozom sokszor, mint egy férfi, és ha elkezdek valamit csinálni, azt is elfelejtem, hogy van egyáltalán párom. Ettől függetlenül nagyon szeretem, csak így vagyok. Emiatt toleránsabb is vagyok, mint a legtöbb nő, mert ha jól sejtem, tudom hogy gondolkoznak a férfiak, és pont úgy, mint én. Persze kivételek mindig vannak, általánosságban értem.
2011. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor ne tegyem szóvá, mert felesleges? köszönöm a válaszokat
2011. jún. 20. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szóvá is teszed, ne számon kérő módon tedd, szóval ne támadd le, csak mondd neki, hogy aggódtál és jól esett volna, de nem haragszol csak máskor tényleg adjon magáról életjelet, hogy ne kelljen idegeskedned.
2011. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férjem világjáró kamionos. Mindennap beszélünk, de én hívom vissza, mert így olcsóbb. Ő megcsörrent én visszahívom. És ha olyan országban van, akkor meg szkájpolunk.például németben. Ha nem tudunk beszélni írunk egy sms-t. Erre mindig szakítunk időt.
2011. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

minden nap beszélünk

ha nagyon elfoglalt valamelyikőnk,akkor lefekvéskor min pár perc amikor már ágyban van

És ez érvényes mind külföldre mind belföldre

2011. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!