Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez az érzés? Nagyon...

Mi volt ez az érzés? Nagyon furcsa volt, de miért van az hogy nincs kedvem se beszélni róla?

Figyelt kérdés
a férjem teljesen elhanyagol, egyáltalán nem foglalkozik velem sem érzelmileg, se testileg. eddig mindig felvetettem a témát de már belefáradtam, hogy a beszélgetést követő egy-két órában jó minden, aztán ugyanott vagyunk. mindig más van neki első helyen, alig várom hogy hazajöjjön a munkából de ahogy jött úgy megy is, mindig van hova mennie...aztán hazajön és alszik. már egy hónapja nem szexeltünk, de észre sem veszi szerintem. ma reggel hozzám bújt nem tudom miért, és olyan furcsa érzés volt mintha egy idegen ölelt volna meg, egyáltalán nem esett jól, sőt...még sohasem éreztem ilyet. egyébként gyerekünk nincs, de ahogy gondolkoztam nem is szeretnék neki gyereket szülni, mert nyilván a gyerek is annyira érdekelné, mint amennyire én. társas magányban élek, nem akarok a "férjem" mellett egyedülálló anya lenni.

2012. ápr. 27. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Te dolgozol vagy otthon vagy?Jársz emberek közé?
2012. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem most a tested is megérezte hirtelen,mikor odabújt hozzád, hogy már nem szereted.


El kell döntened, hogy akarod-e hogy változzon a kapcsolat,esetleg ha régen boldogok voltatok együtt,akkor mond el neki, hogy azt szeretnéd visszahozni.Vagy pedig bejelented, hogy itt a vége....

2012. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Huuu

Ez már annak a jelei hogy te őt nem szereted csak te még ezt nem vallottad be magadnak sem!Állítsd kész tények elé! Ha nem változtat,akkor legyen vége.Igy csak tönkre mész lelkileg és idegileg is :(

2012. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tudom, hogy nem szeretem. de a ragaszkodásom és a kötődésem talán erősebb felé, mint a szerelmem valaha is volt.
2012. ápr. 27. 11:37
 5/15 A kérdező kommentje:
de sajnos hiába is szeretném hogy jobb legyen ő hosszú távon nem képes változtatni, csak ideig óráig ebbe pedig teljesen belefáradtam. nagyon rossz hogy én foggal körömmel azon vagyok hogy jobb legyen és szeressük egymást, ő nem tudom miért nem igyekszik ezen.
2012. ápr. 27. 11:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy milyen rossz!

Egyetlen megoldás létezik, ha megpróbáljátok újra az alapoktól kezdve felépíteni a kapcsolatotokat, feltárjátok a problémák VALÓS forrását, tisztázzátok az igényeiteket egymás felé, megkötitek az egészséges kompromisszumokat. Nagyon nehéz!

Ha ragaszkodsz hozzá, és ki tudtok jönni ebből a gödörből, akkor érdemes folytatni, mert nagyon meg tudja erősíteni a kapcsolatot, még akár újra egymásba is szerethettek!


De ha ez nem sikerül, vagy az egyik fél nem hajlandó együttműködni, akkor véget kell vetni! Az ilyen kapcsolatban nem az a gond, hogy a gyerekkel nem fog törődni, hanem sokkal inkább az, hogy a gyerek kerül az első helyre, bálványozzák, miközben a szülőknek egymáshoz már semmi köze nincs. Iszonyú helyzet, ne akard kipróbálni!


Szóval ha úgy látod, hogy egyébként, mint társ, megfelel számodra, akkor küzd érte, de tényleg porig kell rombolni mindent, amit eddig gondoltál az egész kapcsolatról, és megkeresni a problémák forrását és változtatni - mindkettőtöknek, mert az nagyon kevés, ha tőle várod a megoldást!

2012. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy mindenre ez a tanács és hogy jól le fognak pontozni,de szerintem hogyha nem szereted,akkor ez a kapcsolat már nem ér semmit.Az úgy nem jó,ha csak az egyik fél ad bele a kapcsolatba.Szerintem válj el tőle.Legalábbis én ezt tenném.
2012. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel a ragaszkodással, mert könnyen tőrbe csal. Nehogy szülj neki gyereket egy gyenge pillanatodban, mert örökre megbánod. Biztos fájdalmas, de ha nem működik egy kapcsolat, hiába próbálkozol helyrehozni, akkor nincs más jó megoldás mint bátran tovább lépni, és megadni az esélyt mindkettőtöknek, hogy talán mással jobban megy majd. Okos légy,nehogy csőbe húzzon ha rájön hogy elveszíthet, és bedobja a gyerek témát, hogy mentse a menthetőt, hogy aztán minden visszaálljon a régi kerékvágásba. Ha nem műkködik valami, akkor bátran tovább kell lépni!
2012. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de egyenlőre a válás a legeslegutolsó opció számomra.
2012. ápr. 27. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is éreztem már ilyet. Én ráadásul távkapcsolatban éltem a párommal, ritkán találkoztunk, de sokat beszéltünk gépen (hangban). Ő is eléggé olyan típus, aki mindig rákattan valamire és akkor az létezik csak neki. Szóval én is gyakran éreztem hanyagolva magam, hetekig nem foglalkozott velem ilyenkor. És igen, mikor beszéltünk, sokszor fogott el az érzés, hogy ki is ez az ember akinek a hangját hallom? És semmit nem éreztem akkor iránta...


Azt tudnám tanácsolni, hogy veszekedj vele egy jót. Borulj ki, azzal többre mész, mint a higgadt beszéddel. Volt párom is csak akkor változtatott, mikor sírva fakadtam és minden problémámat rázúdítottam. Szóval szerintem egy őszinte kirohanás az hatásos lehet. Ha szeret, ettől felnyílik a szeme. Ha nem, akkor viszont tényleg nem szeret...

2012. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!