Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez az érzés? Nagyon...

Mi volt ez az érzés? Nagyon furcsa volt, de miért van az hogy nincs kedvem se beszélni róla?

Figyelt kérdés
a férjem teljesen elhanyagol, egyáltalán nem foglalkozik velem sem érzelmileg, se testileg. eddig mindig felvetettem a témát de már belefáradtam, hogy a beszélgetést követő egy-két órában jó minden, aztán ugyanott vagyunk. mindig más van neki első helyen, alig várom hogy hazajöjjön a munkából de ahogy jött úgy megy is, mindig van hova mennie...aztán hazajön és alszik. már egy hónapja nem szexeltünk, de észre sem veszi szerintem. ma reggel hozzám bújt nem tudom miért, és olyan furcsa érzés volt mintha egy idegen ölelt volna meg, egyáltalán nem esett jól, sőt...még sohasem éreztem ilyet. egyébként gyerekünk nincs, de ahogy gondolkoztam nem is szeretnék neki gyereket szülni, mert nyilván a gyerek is annyira érdekelné, mint amennyire én. társas magányban élek, nem akarok a "férjem" mellett egyedülálló anya lenni.

2012. ápr. 27. 10:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kb 1000 kirohanásom volt már mikor tényleg minden kijött belőlem, de nem hat semmi tényleg csak a veszekedés utáni egy-két órában, aztán mintha semmi sem történt volna, minden megy úgy mint azelőtt...
2012. ápr. 27. 22:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle minél előbb,hidd el nem fog változni tapasztalatból tudom.Eleinte még csak-csak megígéri,később pedig rájössz,hogy lassan megöregszel és még minden a régi. Még a szex is ritkul, a végén meg,úgy néz majd ki,hogy miattad laposodott el a kapcsolat.
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
párterápián gondolkoztál már? sokszor egy külső szemlélő jobban belelát a dolgokba, más oldalról világíthatja meg a helyzetet!
2012. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lehet idöközben már döntötél.Voltam én is ilyen helyzetben.

Hiába beszélgetünk kb 3 honapig birta hogy normális legyen és utána megint kezdte a csavargásait.Ez igy ment évekig csak vártam a változást,ami nem történt meg.

Egy napon anyira elegem lett az egészböl ,hogy öszepakoltam és leléptem 5 év után.akkor döbentrá az egészre ,hogy hol hibázott,de engem már nem érdekelt.Most van egy nagyon szeretö és meg értö férjem akivel mindent megbeszélünk és én vagyok neki az elsö mindenben.

2012. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de jó neked, én még mindig nem tudta lépni, pedig a helyzet csak egyre rosszabb :(:(
2012. aug. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!