Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van barátom. Az a helyzet, hogy pár összevesztünk, mert a iwiwen nem jelölte be a nagymamám, aki nevel engem és nagyon tisztelem. Nagymamám iwiwjébe belépve bejelöltem a barátom, de a barátom nem jelölte vissza, többször is ellenőriztem, közbe meg feljárt a iwiwjére, mert kitett valamiket, simán lett volan ideje. Nmem mérvadó az a gagyi oldal, csak rosszul esik, hogy az aki engem nevel, a barátom szereti főz neki néha-néha, azzal így bánjon. Aztán múlt hét vasárnap megkértem hogy jöjjön át, nem ért hozzám se se csók se semmi, megkérdezte miért, nem válaszolt, csak a számítógépemmel vacakolt(laptop) annyira mérges lettem, hoyg rácsaptam a laptopot a kezére(lassan h el tudja rántani, hogy ne bántsam) meg viccből sérteget, pl most írtam meg a kisérettségimet olasz nyelvből, amit nagyon szeretek, és azt mondta, ahhoz nem kell ész :(, csak segg betanulni...és ilyeneket beszól nekem hogy hurkás a combom, de csak viccből és ezekkel nem veszi észre hogy nagyon megbánt pedig mondtam neki. Vasárnap óta nem beszélünk, nem ír nekem, ha összefutunk a falunkban akkor nem köszön, úgy tesz mintha észre sem venne.Beszéljek vele vagy csak megalázom azzal magam? A közösségi oldalon nem szedte le a kapcolatban címkét. Nincs másik nője.

19 évesek vagyunk


2012. ápr. 27. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ledöbbentem a végén hogy 19/L... Olyan 14 körülire gondoltam olvasás közben.

Őszintén kívánom neked hogy ennél nagyobb problémád sose legyen az életben mint az hogy az aktuális barátod nem jelöli vissza a nagyidat iwiwen...

2012. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az iwiwes dolog szerintem hülyeség, de az gáz, hogy folyton oltogat, hogy hurkás vagy, meg leszólja az olaszt, ami fontos neked. szerintem találsz te ennél jobb fiút is, pláne, hogy tök rendesnek tűnsz, hogy így tiszteled a nagyidat meg minden.
2012. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!