Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon családi problémák? (lenn)

Otthon családi problémák? (lenn)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.A szüleim olyanok , hogy az egy sarokkal arébb lakó haveromhoz is csak úgy enged oda ha felhívom fél óránként....

Mit tudnék csinálni , hogy elengedjen?

Ja és ugye én 5-ös tanuló vagyok.És heti 4 szer edzésre járok és amikor hazaérek (kb. 6 kor) akkor nem engedik , hogy gépezzek csak egy keveset.(pl 1 óra)

Nekem nagyon ciki.Az osztálytársaim csesztetnek.

Ötlet mit csináljak?



2012. ápr. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egyelőre azt kell tenned, amit ők mondanak, még kiskorú vagy.
2012. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eljön még a te időd! Addig is próbálj megbékélni azzal, hogy féltenek, és a legjobbat akarják. Később leépítheted őket. Vagy akár most is elkezdheted. Csak ne dacosan beszélj velük, hanem felnőttesen.
2012. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

"Ja és ugye én 5-ös tanuló vagyok."


- fogalmazás: 2 /beleszámítva a felindultságodat/;

- helyesírás 1


Tűrj, mást nem tehetsz.

2012. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megpróbálok tűrni.

2012. ápr. 29. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszekedj velük egy bazi nagyot főleg anyuddal és ordíts is rá egy picit. Ilyen korba az beválik.
2013. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!