Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek így pizzázni?

Elmenjek így pizzázni?

Figyelt kérdés

Anyám nem akar főzni,mert azt mondja nincs pénze. Nekem van 1000Ft-om de ha oda adom neki akkor abból cigit venni. A múlt hónap végén is ez volt,oda adta neki az utolsó ezresem h legyen kaja,de ő cigit vett,meg kenyeret és parizert.


Hívtak barátnőim hogy menjek pizzázni velük. Lenne rá pénzem de büntudatom h én jól lakok anya meg nem.


De nem a múlt hónapban,hanem az elötte lévőben akkor nem a pénzt adtam neki,hanem vettem tésztát,meg tejfölt. meg egy akciós olajat. Akkor lebaszott hogy ő jobban tudta volna mi kell itthonra,legközelebb a pénzt adjam-. Mikor azt adtam a fenti dolog történt.


2012. ápr. 30. 14:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy leb*szott, viszont akkor cselekedtél a leghelyesebben.


Ne menj pizzázni - jut eszembe holnap mit esztek? :-o - de ne is add oda a pénzt.


Krumpli+tészta (krumplistészta)

tojás+tészta+saláta (tojásos tészta, nyamm...)

tészta+káposzta

krumpli+kolbász+hagyma - rakott krumli stb. stb.


Anyád meg - ha így álltok - leszokhatna a cigiről... :-/


Egy. nő vagy... :)

2012. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
És anyukád mit fog enni? Ha nincs pénze, éhes marad? Inkább vásárolj főznivalót, egy ezresből kettőtöknek lehet még akár 2 napra is.
2012. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%
Az olajat én sem értem..., kb. már arany áron mérik... :-/
2012. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
83%
Menj el pizzázni! Ne legyen bűntudatod. Ha a cigi mindig fontosabb neki mint az élelem akkor hagyd a francba!
2012. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell minden hónapban olajat venni. S a főtt téztához kell olaj mert sszeragad és ehetetlen=élvezhetetlen a tészta.
2012. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem irigyellek. Egyrészt anyád, másrészt a körülményeitek miatt sem. És ha most elpizzázod akkor holnap mit esztek?
2012. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

81%-os...:


rögtön hideg vizet engedj a tésztára, és nem ragad össze.


Azért ragad, mert forró vízből veszed ki, és a külső része olvadt állapotú. Ha hideg vízzel leöntöd, ez a külső rész is szilárdul, és nem tapad...

2012. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A pénzed mondjuk Semmiképp ne add oda anyukádnak, hogy nehogy megint cigit vegyen belőle, mert akkor az ezres majdnem el is fogy.

Esetleg kérdezd meg, hogy szeretné-e, hogy vegyél 1-2 dolgot maximum. Ha ma elmész pizzázni, akkor holnap mit eszel? Nagyon nehéz így tudom. Minden jogod meg van ahhoz is, hogy most elmenj pizzázni, én a helyedben lehet inkább elmennék a barátnőimmel. Nem tudom. Gondold át. Hány éves vagy amúgy?

2012. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha cigi van otthon, akkor nyugodtan menj pizzázni, ha arra telik, ne legyen lelkifurdalásod, hogy te eszel és nem bagózol.
2012. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

azért vettem olajat,mert nem volt otthon,és én úgy láttam anyámtól h kell a vízbe amibe kifözöm a tésztát. csak jüt akartam h kaját vettem. de majdnem megvert.


Cigire mindig van pénze,ha kell kölcsön kér. Azt mondja ha cigizik nem lesz éhes

2012. ápr. 30. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!