Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már kisebb vagy komolyabb...

Volt már kisebb vagy komolyabb autóbalesetetek? Mi történt? És hogyan dolgoztátok fel lelkileg?

Figyelt kérdés
Velem kétszer fordult elő, bár szerencsére sérülésünk nem lett. De hasonló helyzetben mindig rám tör a félelem.
2009. jún. 23. 08:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen barmok csak a túlvilágon tanulnak!
2009. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam valami rossz atok ul, mert kicsi koromtol kezdve sok autobalesetem volt, pedig nem is vezetek.

Egyszer anyukam beszaladt a boltba, addig papam meg en megvartuk a kocsiban, es mivel pici voltam papam megengedte hogy arra az otpercre "eloreulhessek".Kb egy perc mulva az elottunk parkolo IFA elkezdett hatrafele tolatni (valszeg a kocsink olyan helyzetben volt hogy o nem latta a visszapillantobol), szaoval a lenyeg hogy az IFA platoja kb 5 centire allt meg az arcomtol (allitolag egy jarokelo eszrevette es obegatott a pasasnak hogy alljon meg).En nagyon megijedtem, a szelvedo szilankjai osszevagdostak a kezem meg a combom, meg papamnak is de ennyi, hala Istennek.

Aztan volt meg olyan is amikor az M0 on belenkjottek hatulrol es a legnagyobb forgalomban keresztbeallt a kocsi, de csak egy auto utkozott meg belenk, szoval azt megusztuk kisebb serulesekkel, csak egy eleg nagy tomegkarambol lett belole :(

Aztan egyszer egy csaladi perpatvar utan apam reszegen szo szerint bekotozott a kocsiba (el akart vinni a Dunapartra megruhazni) es igy reszegen karamboloztunk egy rendorautoval...hat azt szerintem nem kell folytassam, hogy mi tortent :)

Meg volt ket kisebb koccanasunk Pesten, de akkor a baratom vezetett es o volt a hibas, el is imserte szo nelkul.

Szoval nekem eleg sok rossz tapasztalatom volt ezekkel :(

2009. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

10:43as vagyok, persze, tanultam.

Soha az életbe nem versenyzek olyan emberel akihez valamilyen érzelmi kötődés fűz.

Ha ne adj isten pont én lököm le az útról, vagy összeakadunk negy tempónál és én dobomfel a csülkeim hogy birja azt fel dolgozni később.

Egyébként ennél voltak sokkal durvább esetek is.

Egy régebbi cimbimék discóbol ereszkedtek haza, persze annak rendje és módja szerint jól be voltak baszva és drogozva. Elnéztek egy kanyart 10km-egyenes után.

Legalább 240-el fogták meg az útmenti fákat, 5en ültek a kocsiba.........RIP.

2009. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

11.58-as: Ha a másik oldalról nézed, akkor inkább szerencsésnek vagy mondható. Mindannyiszor megúsztad...


Kedves Száguldozó! Remélem nem fogunk találkozni az úton. Nekem kincs az életem, és igyekszem vigyázni rá.

2009. jún. 23. 12:28
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

Nyugi, én EDDIG minden autót sikeresen kikerültem.

És lehet hogy ezzel sokan nem értenek egyet de: AZ ESZEM A HELYÉN VAN.

2009. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 16-17 éves koromban volt egy autóbalesetünk, bulizni voltunk a barátokkal, 5-en a kocsiban. Én ültem az anyósülésen és valamiért a baleset előtt kb 2-3 perccel bekötöttem az övemet, ez egy megérzés volt. A sofőr srác elnézte az elágazást és ahelyett, hogy ment volna tovább egyenesen és majd visszafordult volna, hirtelen elrántotta kormányt és úhy vélte 100-al le fog tudni fordulni derékszögben. Hát nem így történt, felborultunk, kettőt pördültünk a levegőben és puff, a tetején állt meg az autó, lógtam az övön és tartottam a mögöttem ülő csajt is magamon, így megreccsent a gerincem két helyen és a biztonsági öv borzasztó csúnya nyomot hagyott rajtam. Egy ajtó sem nyílt ki, csak az enyém és ott kimásztunk, majd elfutottunk, nehogy robbanjon. Nagyon megijedtem, nem tudtam felfogni, mi is volt ez. Az egyik lánynak a füle bedagadt, sokkot kapott a rémülettől, úgy kellett felpofoznom, én voltam az egyetlen, aki nyugodt tudtam maradni ebben a helyzetben. A lány aki mögöttem ült, 2 bordatöréssel úszta meg, a két srácnak nem lett baja. Mint utólag kiderült a sofőr ivott, ha tudom nem ülök be mellé, de nem árulta el, szégyellte és lám itt a baleset.

Csoda, hogy életben maradtunk, az autó felismerhetetlenségig összetört. Több hónapig nem izzadtam az autóban és mai napig félek, ha 100-nál gyorsabban megy valaki, én sem vezetek gyorsan. A jogsit megcsináltam rá 2 évre. És szeretek vezetni.

2009. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
12:14-es: egy hülye vagy. Attól mert érzelmileg nem kötődsz valakihez, aki megsérül, attól az lehet nagyon fontos másnak. Hogy lehet valaki ilyen hülye? Be kéne vonni a josiját az ilyeneknek. Hátha majd téged is olyan valaki gázol halálra, akit nem fogsz érdekelni, mert úgysem kötődik hozzád érzelmileg.
2009. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

a "szálguldozó" vagyok.

12:14 te birka nem érted hogy nem én kötözöm be a kocsiba azokat a srácokat akikel versenyzek, saját szándékból teszik.

És nagyon ritkán nyomjuk a városba, autó uton vagy az au.páján még nem nagyon sok gyalogossal találkoztam.

2009. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez akkor is felelőtlenség, mert az autóúton sem egyedül vagy. Árthatsz egy baleset során másik autósnak, és a te utasodnak is. Na, persze a saját életed is kockáztatod. Hiába hiszed, hogy ura vagy az autódnak, mindenki így gondolja, mégis sokan tévednek. Ha már adrenalinra van szükséged, miért nem próbálsz ki egy extrém sportot?
2009. jún. 24. 11:51
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

ki ülne már mellettem ember....... ebből látszik hogy fingod nincs az egészről, ez nem egy vasárnap délutáni családi kocsikázás.

Extrém sport???????....ennél extrémebb??????

olyan 8éve nyomom, voltam már zártpályás versenyeken is, de......... áhhhhhhh össsze se lehet hasonlítani a kettőt.

2009. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!