Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet begyógyítani a...

Hogyan lehet begyógyítani a sebeket így és új kapcsolatban kezdeni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 év párkapcsolat ügyileg egy katasztrófa volt számomra,volt egy 3 éves kapcsolatom amiben rengeteg energiát bele fektettem de mind hiába,a lány teljesen össze tört engem,azt gondoltam van vagy lenne közös jövőnk és ezért teljesen bele adtam magam a kapcsolatban,ez részéről is így tűnt,aztán egyre fontosabbal lettek a barátok,barátnők.Ami nem is lenne baj csak teljesen háttérbe szorúltem,rengetek energiát bele fektettem és s végén ott álltam kisemmizve.Szakítottam vele és rá 2 hónapra megismerkedtem egy lánnyal,úgy éreztem számomra ez a megváltás,teljes összhang,ő is és én is jól éreztük megunkat egymás társaságában,önmagam lehettem mellette,de itt már óvatosabb voltam mint az előző kapcsolatomban,benne külsőre,belsőre tényleg meg találtam azt aki nekem az ideális.Az előző kapcsolatomat teljesen elfeledtette velem.Közös tervek célok,hasonló élet felfogás,jól éreztük magunkat de itt már óvatosabb voltam.Egyik napról a másikra bejelntette hogy nem akarja velem folytatni a dolgot,teljesen össze törtem és a volt kapcsolatomból is elő jöttek a régi sebek.Most tényleg itt állok kisemmizve és összetörve,próbálom össze szedni magam de nagyon kemény hullámvölgyeket élek át.

Hogyan bízzak így újra bárkiben is?


2012. máj. 2. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mi volt a baj, mondja el őszintén, lehet te csinálsz valamit rosszul.

De sajnos azt kell mondjam, kapcoslatok jönnek és mennek, nem az elsőben fogod megtalálni a nagy Ő-t. Bízni meg azért kell újra, hogy adj esélyt magadnak és ne 50 macskával halj meg öregen. Ennyi így dióhéjban.

2012. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 3 évig együtt voltál valakivel, a szakítást érzelmileg nem lehet 2 hónap alatt kiheverni. Ezt bizonyítja az is, hogy az ismételt szakításodnál előjöttek a régi sebek.


Ne akarj most mindenáron kapcsolatot, hagyj időt magadnak, hogy helyrejöjj lelkileg. Ebben a lelkiállapotban tudat alatt olyan társat vonzol be, akivel hasonlóan fogsz járni, mint az előzőekkel. Foglalkozz most egy kicsit mással. Szórakozz, olvass, barátkozz, szóval ne keress társat, rád fog az találni magától is, ha itt lesz az ideje. Akkor már nem lesz kérdés számodra, hogy bízhatsz-e benne, vagy sem.

2012. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!