Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszabb kapcsolatban,...

Egy hosszabb kapcsolatban, akar hazassagban is, megcsaljak a parjukat a ferfiak? Mennyire altalanos ez? Es nok, ti ezt megbocsajtanatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem csaltak meg a 40 évi házasság alatt, én sem őt. De biztosan megbocsájtottam volna, ha csak botlásból történt volna. A sok sok emlék és a gyereke léte nem engedte volna meg.
2012. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem jól írtam, helyesen: ENGEM NEM CSALT MEG, ugyanis csak egy házasságom volt. Ma már özvegy vagyok.
2012. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mennyire általános, mert ugye erről nem készül reprezentatív statisztika. Ami mégis, annak sem lehet feltétlen hinni, mert valaki bevallja, valaki nem, akkor is, ha lényegében névtelen az egész, nincs vesztenivalója.

Azt tudom, hogy engem kíméljen meg a Sors hűtlen társtól. Bízom a páromban, ő is bennem.

2012. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem tudom, hogy mennyire általános, de azért a kísértés ott van, az biztos, és annak a pasik nem nagyon tudnak ellenállni... Van, aki neten ismerkedik, van, aki csak "barátkozik" nőkkel (persze úgy, hogy a feleség előtt titkolja), és elhiteti magával, hogy ő bizony nem csalja meg a párját. Szerintem ez sokkal rosszabb, mintha egyszer elveszti a fejét, mintha hónapokon, éveken át egy nővel találkozgat titokban, még akkor is, ha nem történik köztük semmi.
2012. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan 'férfit', aki általában egy teljes órán keresztül sem tud hűséges maradni, akármilyen kapcsolata vagy házassága van éppen.:D


Szerintem a félrekufircolás, mivel egészségügyi veszélyeket rejt magában, nem megbocsátható. Inkább csúnya felelőtlenség. És sértés is. A bocsánatot ki kell érdemelni, nem jön el csak úgy parancsszóra.

2012. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, személyiség és főleg DÖNTÉS kérdése.

Van, aki direkt keresi az alkalmat, és olyan is van, aki akkor sem lép félre, ha nála kezdeményez valaki.

Nem bocsátanám meg (és természetesen én is tartom magam a hűséghez).

Majd ha 30 vagy 40 éve együtt leszünk és ráununk egymásra (bízok benne, hogy utóbbi nem lesz), akkor is beszéljük meg előre (bár jelenleg bizarr számomra ez a lehetőség, és nem akarnám :) ) de a másik átverésénél nincs undorítóbb.

31/N

2012. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!