Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverok-buli-randik? Közben a...

Haverok-buli-randik? Közben a feleség otthon?

Figyelt kérdés

A férjem az elmúlt hónapokban randizgatott egy kolléganőjével, akit csak palira akart venni... aztán bebukott...

Komolyan ez kell, egyre távolabb vagyunk egymástól, a háztartás-csemetenevelés lett az életem, jó ha 2órát látom naponta... és azért nem jön haza mert csajozik.

Ha ezért "beszólok" még meg is sértődik. Utoljára feb mentünk el egy moziba, azóta ha sétálunk az utcán akkor a kezem se fogja meg...

Ezek után még akarjak javítani a házasságon?


2012. máj. 2. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

csak az a férfi nem tiszteli a párját, aki hagyja magát.


mindig be kell vonni a férfit is a gyereknevelésbe, lássa csak, hogy nem csak habostorta és nem csak megcsinálni a jó.


és járj te a pasi haveroddal randizgatni!


légy egyenlő ;)

2012. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szeretem e? Jókérdés. Szerettem. De amennyire eltávolodtunk, lassan annyira idegen, hogy hajjaj. Sajna ha most nézem, akkor csak egy helyes srác a buszról akit nézegetünk, de le nem szólítjuk, hogy megismerjük.

És valahol ő is így van...

2012. máj. 2. 22:31
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Csináld amit ő. Barát,barátnő,mindegy,szervezz programot,hagyd neki otthon a két gyereket pár órára (ne fálj,nem ejti fejre őket,max sirnak neki,de nembaj,had szokja)

mutasd meg ogy van életed nélküle,hogy vonzó vagy másoknak is,tedd féltékennyé

hétvégén add oda a kicsiket a nagyinak,te meg mondd hogy vagy kettesben csináltok valamit vagy biztos akad akivel eltöltheted a felszabadult időt


zökkentsd ki a megszokott életéből

2012. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
No jó, de valahol azért elkezdődött ez a "nem jár haza" időszak... Azt kéne megkeresni.
2012. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Elköltöztünk az anyjáéktól a saját otthonunkba, én meg depis lettem, bezárva egyedül egy picike gyerekkel... És mivel én épp mélyen voltam, nem akart ebben segíteni, elkezdett nem hazajárni. Szépen kikecmeregtem a depiből, nagyobb lett a fiunk, akkor icipici javulás, jött a csajos, stagnált, és mostanra itt tartunk.
2012. máj. 2. 22:47
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Üljetek le megbeszélni. Ha mindketten akarjátok, és úgy döntötök, mindent meg lehet javítani!
2012. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%
Bevallom csak a kérdést olvastam el,de szerintem kell az embernek egy kis szórakozás,szerintem itt fuccsoltál be mint nő és feleség,tudod azt a mesét konyhatündér életvidám szexi stb.stb.
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nem érdemes megmenteni, viszont a következő kapcsolatodhoz ne úgy állj hozzá, mint ehhez. Te vallottad be, hogy depressziós lettél és csak a gyerekeid körül forog a világ. Ne csodálkozz, ha a párod nem nőként, hanem robotként tekint rád. Én két gyerek mellett is nő tudtam maradni, 30 évesen úgy nézek ki, mint 23 évesen néztem 2 gyerek előtt. És a férjem azóta sem néz más nőre. Mégis mindig tiszta a ház, friss étel van az asztalon, a gyerekek időben megfürdetve, lefektetve, és lassan visszamegyek dolgozni is. Tudom, ez most nagyképűnek hangzott, pedig csak bíztatásként írtam, hogy ne hagyd el magad, a két gyerek miatt nem áll meg az élet, csak még boldogabbnak kéne, hogy legyen.
2012. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

én is ilyen férjet cseréltem le, jól tettem! azóta megvan a féltesó, a négyévesem imádja! Egy életet kaptál, tartozol magadnak annyival, h nem mártírként éled le.De a köv.kapcsolatban légy okosabb,ne csak adj, várd el a testi-lelki kényeztetést.Illetve ügyelj a heti min 2+x szexre,ha fáradt vagy, ha nem és gyakran kezdeményezz.A férjedet meg páros lábbal vágtam volna ki első alkalommal.Ember,hát hol a méltóságod?

30n

2012. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

aki azt írja, h az embernek kell egy kis szórakozás, az komolyan gondolja? hát komolyan eldobom az agyam. sztetek teljesen normális h csajozni jár? mert, oké, hetente 1x én párom is elmegy a haverjaival, aztán menjen, nem tiltom meg neki a sörözést, de h a csajozás is belefér egyes kommentelőknél, hát ez undorító.

kérdező, én a helyedben odaállnék elé és világosan megmondanám h vagy változtat, és megbeszélitek, vagy mehet amerre lát.

2012. máj. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!