Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődésem?

Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés
Van egy 6hónapos fiam, és a férjem öccse és annak barátnője folyton elviszik sétálgatni, fotózgatja magát a csaj a fiammal és én unom hogy ezeket közösségi portálon is kihelyezi!Van hogy ott van a gyerek anyósomnál és felviszik több órára a csaj elaltatja ott fekszik mellette olyan kép is van!Ha ennyire akarnak gyereket csináljanak ne az én fiammal hencegjenek!
2012. máj. 3. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Minek adod oda nekik a gyereket? A fotokat meg leszedetheted a portálokról velük.
2012. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Septimius ***** válasza:
95%
Inkább örülj, hogy szeretik. Más családban ölik egymást a rokonok.
2012. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi idős a leányzó? Ez olyan tipikusan menő dolog manapság, hogy fogok egy rokongyereket a családból, csinálok vele 1000 képet és feltöltöm, mert akkor olyan szuper vagyok... :S Én sem engedném, hogy a gyerekemből internetsztár legyen.

Szólj neki, hogy vegye le a képeket! A mai világban bármi lehet, idegenek ne nézegessék a kisfiamat, sosem lehet tudni. :S

2012. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
20körüli
2012. máj. 3. 21:42
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az, hogy ennyire szeretik nagyon jó dolog. Viszont az nagyon tapintatlan, hogy nem kérdezték meg szabad-e kitenniük a képeket. De ezt szépen, finoman meg lehet beszélni. Ezért ne romoljon meg a kapcsolat! Hidd el sok családban le se tolják egymást a rokonok, Ők legalább szeretik és foglalkoznak a picivel.
2012. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Hát én biztos nem "adnám" oda nekik órákra a gyerekemet!

Órákra felviszik az anyósodhoz, mikor nem vagy ott és ő altatgatja? Pontozzatok le, de én ezt biztos nem engedném...

2012. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az, hogy ennyire szeretik nagyon jó dolog. Viszont az nagyon tapintatlan, hogy nem kérdezték meg szabad-e kitenniük a képeket. De ezt szépen, finoman meg lehet beszélni. Ezért ne romoljon meg a kapcsolat! Hidd el sok családban le se tolják egymást a rokonok, Ők legalább szeretik és foglalkoznak a picivel.
2012. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Na, nem megy ez nekem. :-)))) csak azt akartam javítani, hogy nem tolja, hanem tojja, erre elküldtem mégegyszer! :-)))
2012. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
csak a fotók netre való feltétele aggályos
2012. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Na, mondtam én :D Le is lettem pontozva. (Ahogy mindenki...)
2012. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!