Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődésem?

Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés
Van egy 6hónapos fiam, és a férjem öccse és annak barátnője folyton elviszik sétálgatni, fotózgatja magát a csaj a fiammal és én unom hogy ezeket közösségi portálon is kihelyezi!Van hogy ott van a gyerek anyósomnál és felviszik több órára a csaj elaltatja ott fekszik mellette olyan kép is van!Ha ennyire akarnak gyereket csináljanak ne az én fiammal hencegjenek!
2012. máj. 3. 21:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

Tulajdonképpen én azon sértődnék meg, hogy mások (akár család, akár haver) az én gyerekemmel vagánykodnak a közösségi oldalakon. 1, azaz egy kép elmegy, azzal nincs baj, ha mondjuk épp ölében fogja, de én nem engedném, hogy nyilvánossá tegyék a gyerekemről készült képeket, tömegesen. Az az én gyerekem, nekem kell vele büszkélkednem, nem nekik.

Lehet lepontozni, mert én is a képek kirakását kifogásolom.

2012. máj. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%

"altatja az én gyerekemet"! Úristen, a gyermekvédelmiseket már értesítetted?! Meg az esti hírműsorokat se felejtsd ki!!!

Mégis mi bajod van neked?! Komolyan kezdem sajnálni szegény gyereket, hogy ilyen önző, irigy anyja van!

2012. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól, h felrakok egy képet,amina tesóm kislányával vagyok, attól még mindenki tudja, h nem az enyém. Nem vagánykodok. Dicsekszik. És? biztos szép gyerek, aranyos, örülj neki, h lehet vele dicsekedni. Az jobb lenne, ha szégyellnék?


Amíg nem pucér képeket rak ki a kicsiről,addig nincs ok aggodalomra. amúgy én megkérném, h állítsa be úgy a fészbukon, h csak a család láthassa azokat a képeket. Meg van oldva.

2012. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy négy éves húgom, a világon a legjobban az unokahúgomat szereti, néha még anyának is szólítja, persze szórakozásból. Az unokahúg imádja a kishúgomat, tele van a facebookja közös képekkel mert szeretik egymást! Esze ágában sincs ilyennel dicsekedni, sőt, néha ciki neki amikor leviszi sétálni és megkérdik tőle hogy az övé-e a pici. Nem akar még gyereket de imádják egymást ezért van tele képekkel a közösségi oldala. A húgom anyja, össze teszi a két kezét hogy ilyen jól bánik a lányával. Neked is ezt kellene tenned! Kérdésedre válaszolva: nem, nem vagy jogosan kiakadva. Nem hogy örülnél neki hogy így szeretik a fiadat!!!
2012. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, aki először írta, hogy irigy vagy és tőlem kérdezted, hogy miért lennél az, mondjam meg?!

Ezt csak te tudod, fiatalabb.. bármi .. ! Ez nem tartozik ránk és nem is akarok forszírozni, ez a véleményem és kész! Ha zavar, hogy altatják, akkor ALTASD TE! Elvégre te vagy az anyukája, amíg itt panaszkodsz és írkálsz, legyél a gyerekeddel és akkor nem ők fognak vele foglalkozni! Irigylem a problémáid, mellesleg 2 dolog van, amin fölösleges idegeskedni : 1, amin tudsz változtatni, 2, amin nem!

Ezen tudsz, te vagy a pici anyukája, mindegy miért zavar téged.. legyél te a kicsivel!

2012. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 evans ***** válasza:
94%

Septimius válasza:


Inkább örülj, hogy szeretik. Más családban ölik egymást a rokonok.


ezzel a válasszal nagyon egyetértek

2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%

Dolgozol?Vagy miert kell rendszeresen orakig masnak vigyaznia ra?Vegulis az ok mindegy, orulj neki, hogy vki szeretgeti amig te nem.


Egyebkent szoltal mar a lanynak, hogy ne rakjon fel kepeket?Vagy csak itt forrongsz?

2012. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekes vagy.

Örülj, hogy szeretik. Én húgom is imádja a kisfiamat, tett is fel vele közös képeket netre, engem inkább meghatott. Miért? Mert én szeretem a húgomat és örülök, hogy ennyire szereti a kisfiamat. De a Te írásodból ezer száazlékig az jön le, hogy nem csíped a csajt, ezért irigy vagy a saját gyerekedre. Csak azt nem értem, hogy ha ennyire utálod ha a fiad szereti a sógornődet, mi a fészkes fenének engeded hogy sétáltassa, altassa?? Jaaa, mert ha van időd magadra, meg pihenni, vagy bevásárolni (tökmindegy) amíg a kedves sógornő bébiszitterkedik, addig jó, de ha már puszilni meri vagy altatni, na azt már ne tegye?


Szerintem tényleg gyerekes vagy és önző is kicsit.

2012. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!