Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődésem?

Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés
Van egy 6hónapos fiam, és a férjem öccse és annak barátnője folyton elviszik sétálgatni, fotózgatja magát a csaj a fiammal és én unom hogy ezeket közösségi portálon is kihelyezi!Van hogy ott van a gyerek anyósomnál és felviszik több órára a csaj elaltatja ott fekszik mellette olyan kép is van!Ha ennyire akarnak gyereket csináljanak ne az én fiammal hencegjenek!
2012. máj. 3. 21:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez a problémád??? Nálunk meg az a baja az öcsémnek, hogy Én nem foglalkozom eleget a gyerekivel, nem vigyázok rájuk napokat, még órákat sem, nem viszem őket sétálni, meg játszótérre, stb.. Én sosem voltam az a gyerekimádó, és már nem is leszek valószínű. Az Én öcsém meg annak örülne, ha úgy viselkednék, amit most Te itt leírtál.
2012. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21:55 vagyok. gyerekeivel, ezt akartam írni, csak kimaradt egy betű, bocs.
2012. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%

igen

vki lepontozza

aki csak a fotókat kifogásolja

lehet hogy igaza van

lehet hogy nincs

haha

2012. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
igen ez a bajom, uutálom hogy állandóan szeretgetik, puszilgatják, a nagy fiamnak is állandóan puszit kell adni nem csak a sógoromnak de még a csajának is, !
2012. máj. 3. 21:59
 15/28 A kérdező kommentje:
én nem pontozok senkit mert annak semmi értelme nem tudom ki teszi de ne tegye! magánügyem hogy hasznos-e az info vagy sem
2012. máj. 3. 22:00
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne adhatna a nagyfiad puszit a sógorod barátnőjének? Nem értelek...

Volt egy kérdés pár napja, ahol a 7hónapos babát a sógornő úgy felpofozta, hogy belilult a kis arca.

Inkább szeresse agyon, mint megüsse... nem?

2012. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha soknak találod a velük töltött időt, próbáld úgy alakítani, hogy ezt csökkenteni tudjátok!

Viszont nem hiszem, hogy ennyire mérgesnek kellene lenned emiatt! Örülj neki, hogy vannak , akik szeretik, akikre számíthatsz!

Szerintem te inkább a lányra vagy irigy, mint arra, hogy a gyerekedet szereti! És akkor most engem is le lehet pontozni, de az anyák akkor ilyen mérgesek, ha nem szeretik a gyereküket és nem akkor, ha "rajong" a családból valaki a piciért!

2012. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem jogos, mert az utolsó írásaidból kiderült, hogy nem a közösségi portál zavar téged igazán, hanem szimplán féltékeny vagy a fiadra.
2012. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

nem vagyok irigy vagy mond már meg miért legyek???!!!

aggaszt h képeket csnálnak de olyanokat h jajjjjj meg altatja az ÉN GYEREKEMET meg felviszik magukhoz stb unalmas

2012. máj. 3. 22:43
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

NE ADD ÉS VIDD ODA ÉS AKKOR NEM LESZ ALKALMA ALTATNI A GYEREKED!!!!!!!!!!!

Amúgy irigy vagy!!!!!!!

2012. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!