Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Akaratlanul, de...

Mit tehetnék? Akaratlanul, de 3. lettem egy kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt megismerkedtem valakivel egy társkeresőn. A városban dolgozik, de egy másikban lakik.

Elkezdtünk randizgatni, nagyon megkedveltem. Hetente többször nálam aludt. Soha nem voltak arra utaló jelek, hogy lenne mellettem valakije. Annyi volt furcsa, hogy egyik közösségi oldalon sincs fent.

Sokat jártunk kirándulni, a szabadidejének nagy részét velem töltötte. Azt mondta, a szülei nyugdíjasok, így néha nekik is kell segítenie, ezért nem alszik nálam minden este. Elfogadható magyarázatnak tűnt, eszembe sem jutott kételkedni benne.

Hétvégén derült csak ki, hogy menyasszony van, aki kb 150 km-rel messzebb lakik, vagyis ott jár egyetemre.

Most én vagyok a szemét k.rva, holott nem tudtam, hogy 3. vagyok.

Az illetővel azonnal megszakítottam minden kapcsolatot. Mégis mutogatnak rám az emberek, összesúgnak a hátam mögött, hogy én voltam Xy szeretője.


2012. máj. 3. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoda három napig tart.

Sajnálom, hogy így jártál!

2012. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ennél többet nem tehetsz....
2012. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam beszélek a nővel, hogy ne csak engem hozzon ki bűnbaknak.

De akkor meg az jönne ki, hogy azért kavarok, hogy szétszedjem őket.

2012. máj. 3. 11:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítottál vele minden kapcsolatot. Többet nem tehetsz és nem is kell tenned.

De ha legközelebb összejössz valakivel, beszélgess már a barátaival egy kicsit.. vagy valami....

2012. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 haverjának mutatott be, azt mondta ők az igazi barátai. Sokat beszélgettünk, egyikük sem szólta el magát soha, hogy lenne valakije.
2012. máj. 3. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne rágódj ezen. Tökéletesen, jóhiszeműen és etikusan viselkedtél. Aki itt elmarasztalható, egyedül a férfi.


Az "embereknek" meg semmi köze az egészhez. Tudomást se vegyél róluk! Egyébként is undorító, hogy egyoldalúan a NŐ háta mögött pletykálnak-sugdolóznak. Én, amilyen vadember vagyok, közölném: nem én voltam az ő szeretője, hanem fordítva: ő volt az enyém - de már likvidáltam.


Akinek tetszik, tetszik - akinek nem, tehet egy szívességet.

2012. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Engem hivott már fel dühös feleség,mindennek elhordott.

Megadtam az oldal cimét és a férje nicknevét amit a társkeresőn használt és rábiztam mit kezd az infóval.

A pasinak meg csak annyit irtam,a feleséged nagyon vár otthon.Soha többé nem jelentkezett.

2012. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne beszélj a nővel.Biztos annyira butuska, hogy nem hinné el, hogy megcsalták és férjhez is megy ehhez a paraszthoz.


Én is voltam már ilyen helyzetben,de szerencsére később megtudtam, hogy az illető nagyon ráfázott az életben :D


Szóval ne aggódj, majd velük is kicseszik az élet....Hagyd a fenébe.

2012. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tetted, ami a legjobb eben a helyzetben. több nem kell.
2012. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz többet, azt meg végképp verd ki a fejedből, hogy felkeresed a csajt. Ha az a lány nem dobta ki a palit, mikor világossá vált előtte, hogy csalja, akkor te akármit is mondanál, úgyis kitartana mellette és téged utálna. Vannak ilyen nők... velük bármit meg lehet tenni.

Szóval ne legyen lelkiismeret-furdalásod és ne is foglalkozz azzal, ha valaki téged szól meg.

2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!