Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom jobban szereti a...

A barátom jobban szereti a munkáját, mint engem?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem legszívesebben szakítanék a párommal. 7 éve vagyunk együtt. Mind ketten dolgozunk + még itthon is van mellék állása a páromnak én is szoktam segíteni neki ha tudok valamiben. Nem érzem úgy, hogy már szerelmes lennék, csak megszokásból vagyunk együtt. Nem közömbös nekem, szeretem valamilyen szinten. Mindenki mondja, hogy milyen szerencsém van, hogy ilyen dolgos rendes pasit fogtam ki, biztos nem kell attól félnem, hogy nem tudjuk kifizetni a számlákat és nem kell majd éheznünk... meg ilyenek. Állandóan csak a munka jár az eszében, tiszta munkamániás. Amikor segítek neki velem is úgy beszél mintha nem is a barátnője lennék hanem a beosztottja. Nekem ez rosszul esik, mondom is neki meg duzzogok is. Olyankor egy ideig kedvesebb velem, meg úgy tesz mintha a barátnője lennék. Szoktam álmodozni róla milyen lenne mással, de félek megbánnám ha elhagynám. Tisztelem őt hogy nem olyan léhűtő, munkakerülő és olyan kitartó... de mégis szeretném ha engem is szeretne nem csak a munkáját... Mások is vannak ilyen helyzetben?
2012. máj. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a férfiaknak első a munka, a szakmai sikerek, a nőknek meg a család. A pasi a munkában akar sikeres lenni elsősorban, a nők meg férjhez akarnak menni és gyereket akarnak szülni, csak utána jön nekik a munka.

Ezt vagy elfogadod, vagy más beállítottságú pasit kellene keresned.

2012. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nők nem szeretik ha nem kapják meg a megfelelő törődést.Vagy megpróbálod ezt a kapcsolatodat más irányba is terelni több közös programmal,stb,vagy ha ez nem megy,akkor sajnos előbb-utóbb ebből eleged lesz,és lépni fogsz.
2012. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak teljesen igaza van.


Az én párom is "jobban" szereti a munkáját, nem adná fel semmiért, ha nem fizetnének érte akkor is csinálná:)


Igyekszem elfogadni, bár néha kicsit zavar, de olyankor mindig arra gondolok, hogy én sem adnám fel semmiért a saját család gondolatát, hogy anya lehessek.


Szerintem egészen addig nincs miért aggódnod, amíg halad a kapcsolatotok. Tehát x idő után összeköltözés.. stb.


Ha viszont azt veszed észre, hogy mások az elvárásaitok a másikkal szemben, tehát nem illetek össze, és már nem is szereted, akkor bizony lépni kell.

2012. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!