Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség lenne részemről, ha...

Önzőség lenne részemről, ha megkérném a férjemet hogy maradjon itthon szerdán?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt az öcsém ballagása, nem jött mert dolgozott. Ez rendben van. Hétfőn tanfolyamra jár, f11-11 között ér haza. mivel a hosszú hétvége miatt egy elmaradt, azért ma is megy. Szerdán pedig menne sörözni a haverokkal.

7 hónapos a lányunk, nagyon jó lenne ha szerdán már hazajönne, segíteni fürdetni és altatni.


Mi a véleményetek?


2012. máj. 8. 15:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nekem is szokott programom lenni, átlag hetente egyszer.

Csak most olyan nagyon összejöttek a dolgok :-(


Vasárnap sem nagyon lehettünk együtt, mert ő az anyukájánál volt. A gyereket csak a kiságyában látja, amikor alszik.


Nem dolgozza halálra magát :-)

2012. máj. 8. 16:33
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt egy normális kapcsolatban simán meg lehet beszélni, nem önzőség. Legalábbis normális kapcsolatban nem hinném, hogy önzőségnek veszi a másik fél. Legalábbis egy kapcsolatban az adok-kapoknak működnie kell, anélkül, hogy ezt bármelyik fél felróná a másiknak.
2012. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy napon nem múlik semmi.Szerdán elmegy sörözni,csütörtökön pedig veletek csinál programot.Így nem kell választania.Nem szeretem a két tűz közötti dolgokat és a "ki a fontosabb" kérdéseket.
2012. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

"nem minden ffi tud banni egy csecsemovel pl."


ez de hülye érv volt, már bocs... a csecsemővel bánást mindenkinek tanulni kell, ez nem olyan, hogy vagy veled születik, vagy sose leszel képes rá (ha így lenne, elég vicces lenne, ha pont két olyan házasodna össze, aki nem tud gyerekkel bánni).

2012. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Van olyan, hogy ösztön. Az anyákban általában ez benne van, az apákban nem biztos, legalábbis nem rögtön a gyerek születése után. Általában később alakul ki a kötődés. Most itt nem teljesen arról van szó, hogy be tud-e pelenkázni egy gyereket, hanem hogy ezt kötelességből teszi-e vagy szeretettel.
2012. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi lett? Megkérted?
2012. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Ma 8:32-es:


teljesen igazad van. Csakhogy ha rendszeresen nem megy haza apuka, és csak az alvó gyerekre vet egy pillantást este, akkor ez a kötődés nem fog kialakulni, vagy csak kevéssé, túl későn alakul ki...

2012. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Megemlítettem neki. Nagyon puffogott, hogy de hát neki az jár, meg majd a hét végén velünk lesz. Amikor mondtam neki a zuhanyzást, azt mondta hogy "minek, úgysem mész emberek közé".

Na erre annyira berágtam hogy közöltem vele, csütörtökön és pénteken én megyek el este, mert ha neki jár 3 szabad este akkor 2 nekem is. Ezen meg ő sértődött meg :-(


De reggel ő kelt fel a lányunkhoz, átpelenkázta és átöltöztette, amíg én szoptattam csinált nekem reggelit szóval rendben vagyunk :-)) Én meg sütök valami finomat, hogy ne üres kézzel menjen az esti "buliba".

2012. máj. 9. 10:42
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy meg tudtátok beszélni. A megjegyzése gondolom "hirtelen felindulásból" született. Az utána következő tettek bizonyítják, hogy megbánta és jóvá akarta tenni. Szerintem. :)
2012. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!