Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem normális az anyám, mit...

Nem normális az anyám, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Apa kevesebbet van velünk mert rengeteget dolgozik anyám meg egész nap velem van mert ő meg nem dolgozik.Ma itthon lenyírtam a füvet erre azt hazudja apának hogy a negyedét nyírtam le és nem csinálok semmit,nem foglalkozok a kutyával se..100 négyzetméteres kertünk van nehogy már minden nap elvigyem órákat sétáltatni a kutyát a ku*rva nagy kertből..na mindegy és mindenbe hazudik apának mintha keresztbe akarna tenni nekem nála és mindig meg is mondom neki a véleményem.A veszekedés után bezárja magára az ajtót de ez még semmi.Elvileg klausztrofóbiás és egyik nap eljátszotta velem hogy minek után elküldtem hogy tudja mikor tegyen engem apa előtt szarba bezárta magára az ajtót és hogy nem tudja kinyitni és megfullad stb... én meg megijedtem és kimentem átvágtam késsel a szúnyoghálót és feltéptem a rollót az ablak pedig nyitva volt szerencsére és kivittem őt.Másnap már azzal csesztetett hogy mekkora beszari vagyok meg hogy beszartam és kivágtam még a szúnyoghálót is na...
2012. máj. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Anyád nagyon unatkozik, és ezzel szórakoztatja magát. Szomorú.
2012. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És apukád el is hiszi neki, amit mond?Mond el neki, hogy lenyírtad a füvet. Nem tudom anyukád miért csinálja ezt, mi a célja... Hány éves vagy?
2012. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy aggódsz érte.Legközelebb,ha tényleg bepánikol,hagyd ott.

Amúgy üdv a klubban,az én anyám sem normális.Már nem egyszer a képembe vágta,hogy nélkülem sokkal boldogabb lenne.Már egyre többször teszi ezt.Most meg ráadásul szokik le a cigiről és ilyenkor minden idegbetegségét rajtam vezeti le azért,hogy ne apámmal kelljen veszekedni.Már nagyon kezd vele megromlani a kapcsolatom,ezzel fog elüldözni magától.Pedig nagyon közel áll(t) hozzám.De már kezd elegem lenni belőle,végleg.

2012. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és születésem óta anyám velem van itthon hát gondolhatod..apának hiába mondom anyámnak hisz mert nincs itt csak 3-4 naponta és telefonon mondhatok akármit.egész nap rajtam lovagol hogy mit csinálok
2012. máj. 8. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézegetem a kérdéseket és kezdek hálát adni az égnek, hogy nekem normális a családom. Őszintén sajnálom, hogy ilyen anya jutott neked. Nem vagy már kisgyerek, amúgy meg nyugodtan a szemébe mondhatod, hogy nem azért szült téged erre a világra, hogy állandóan beléd rúgjon, hanem hogy felneveljen és gondoskodjon rólad. Nincs más rokon akihez mehetnél, nagymama, unokatesók ilyesmi?

Amúgy ez a tartós munkanélküliség (vagy dolgozni nem akarás) eléggé megzakkantja az embert, úgy látszik ingerszegény környezetben van, mozdítsd ki otthonról, küldd el valami programra vagy hasonló.


Mellesleg a kutyában igaza van, a nagy telken tartott kutyának is jár a séta a szocializáció miatt, meg neki sem árt a környezetváltozás. Te is becsavarodnál, ha nem mehetnél el otthonról sehová.

2012. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de az egy tévhit, hogy a kertes házban élő kutyát nem kell sétáltatni! A kutya számára is fontosak az új ingerek, és hogy találkozhasson más kutyákkal. Plusz erősíti a kötődést a gazdával is. Te sem sem 100 négyzetméteren éled le az életedet...
2012. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó b+, csak ilyen anya ne legyek soha!:-/
2012. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!