Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az olyan családró...

Mit gondolsz az olyan családról, ahová rendszeresen jár takarítónő?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 12:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy mázlisták.
2012. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most megyek takarítani egy lányhoz. Van három gyereke, szeretne többet foglalkozni velük, és nem a házat suvickolni. Nekem meg kell a lóvé, én meg ezért örülök ennek a lehetőségnek. Mindenki jól jár. Amúgy teljesen normális emberek, csak több pénzük van mint nekem. Ha nekem lenne akkor én sem a suvickolással tölteném az időm hanem a gyerekekkel, utazással, családdal.
2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy nyilván dolgoznak ők elehet ahhoz, hogy megengedhessenek maguknak egy takarítónőt. Nekem sajnos nem telik rá, de attól még másnak lehet.
2012. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Ők csinálják jól, munkahelyet teremtenek, amiből ideális esetben még adóznia se kell az alkalmazottnak.
2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

Én is így gondoltam, de a "játszótéri barátnők" nagyon belém kötöttek, hogy felesleges, meg hogy csak szervezés kérdése, ott az egész este meg a hétvége stb.

Persze meg tudnám csinálni, de sokkal jobb péntek este azt megbeszélni, hogy mit csinálunk a hétvégén mint azon vitatkozni, hogy kinek mi lesz a feladata.

2012. máj. 9. 14:50
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyet teremtenek. :)
2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is jár. Fiatalok vagyunk, fizikailag simán bírnánk, pedig nagy házban élünk. Jó munkánk van és mindketten jól keresünk, vígan élünk belőle, még félretenni és jótékonykodni is tudunk. Mindketten dolgozunk, igaz nem 12 órázunk, de a maradék időnket sokkal szívesebben töltjük a gyerekekkel, mint a ház és a kert gondozásával, ami valószínűleg az estéinket és a hétvégéinket elvenné. Persze nekem se büdös a munka, ha a gyerekek összekenik a padlót/bútort/bármit, vagy mi magunk piszkoljuk be akár sáros cipővel az előszobát, vagy kifut az étel a tűzhelyre és odakozmál azonnal megcsinálom, nem a takarítónő után szaladok. Viszont a heti porszívózást, portörlést és a tavaszi őszi nagytakarítást ő végzi el. Az én dolgom így már csak a mosás, vasalás illetve a főzés marad. Kényelmes, és imádom, hogy sok időt tölthetek a gyerekeimmel, a házimunka helyett kirándulhatunk például.
2012. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Van mit tejbe aprítaniuk :)
2012. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valszeg tiszta a lakásuk.
2012. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is jár, pedig normális közepes színvonalon élünk. Annyi az egész hogy kéthetente csinál egy nagy takarítást, amelyik héten nem jön, én csinálok egy felszíneset.
2012. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!