Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, már nagyon...

Szerelmes vagyok, már nagyon szenvedek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfiba már több mint 15 éve.Akkor amikor megismertem az első férjemmel éltem azóta újból férjhez mentem.Már 10 éve élünk együtt.

Akibe szerelmes vagyok néha azt érezteti,hogy ő sem közömbös felém,néha pedig ellenkezőjét mondja.

Ha össze futunk, mindig zavarba vagyunk mind a ketten.

Sejti ,hogy szerelmes vagyok belé,de nem mondtam neki.

Most már annyira szenvedek.hogy naponta róla álmodok.

Mit csináljak? ő nem nősült meg tudtommal. amikor az első férjemmel voltam akkor a család barátja volt.Mikor a második férjemhez hozzá mentem előtte meg jelent nálam húsvétkor,de már az esküvőm napja meg volt. Azóta nem jött el hozzám.

Volt egy olyan beszélgetésünk,hogy elválok és vele megyek valahova, ahol nem ismer minket senki. Másnap letagadta az egészet emilba. Pedig még a várost is kiválasztottuk.

Akkor most szeret vagy nem? Érezhet valami?



2012. ápr. 24. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
de hülye vagy, mondd el neki, lesz ami lesz. Ha visszautasít, legfeljebb megutálod, az is jobb lesz, mint a mostani helyzet.
2012. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
Ha szeret akkor keres,ha nem akkor pedig sosem volt a tiéd!
2012. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy? Te férjnél vagy!! Bár ez a pasi tuti, hogy nem szeret.
2012. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Együtt terveztük,hogy elmegyünk ebből a városból....akkor sem szeret?
2012. ápr. 24. 12:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen terveztétek, de azóta már változott. Kérdezd meg tõle, hogy szeret-e. Viszont miért tagadta le,amit terveztetek? De jó lenne a férjed is tudná, hogy mire készülsz.
2012. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Minek mentél férjhez másodjára is, ha már akkor tudtak hogy ezt a férfit szereted???


Először a házasságodon kéne elgondolkoznod, mert ez így nem tisztességes a férjeddel szemben!

2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerethet éppenséggel. Csak tudja, hogy férjnél vagy, és ebbe nem akar beavatkozni főleg, ha gyerek is van.

Ilyenkor feltételezések helyett az az egy megoldás van, hogy tiszta vizet kell önteni a pohárba. Vagy további 15 évig akarsz még rágódni ezen?

2012. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"Hogyan lehetne izgalmas az életem mert uncsi? Nem történik velem semmi, találjunk ki valamit."


Ezt a kérdést is feltehetted volna. Tudom hogy aljas rögtön a legsebezhetőbb pontodba rúgni, csak azért teszem hogy felnyissam a szemed. Név nélkül vagy, ne vedd sértésnek, max nem fogadod el a véleményem.


Nem vagy te szerelmes, te kényszeres vagy. Hogy milyen szinten merültél bele ebbe az állapotba az ki fog derülni a következő hetekben. Ez az ember nem a szerelmed, hanem a jelenlegi rögeszméd tárgya. Miután megkaptad, csak azután derül ki hogy valóban teljes a megelégedés vagy lesz másik 'tárgy' ami után ugyanigy sóvárogsz.

Én utóbbira tippelek.

2012. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
"Azóta nem jött el hozzám." "Másnap letagadta az egészet." Ismered 15 éve és nem lépett semmit....No comment...
2012. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem olyanba nem lehetsz szerelmes,akivel még nem volt kapcsolatod...csak levelezés és beszélgetés....
2012. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!