Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok borulva mert már elegem van abból hogy a párom anyuci pici fia...az anyjáékkal lakunk és idegesít h folyton puszilgatja meg becézgeti meg főz neki meg ilyenek..a párom el se akar az anyjától költözni mert azt mondja h kell nekik a pénz...mármint az anyáéknak...de a röhej meg az hogy én elsősorban költözni szeretnék innen jó messzire,én nemsokára gyereket is szeretnék de ide az anyjának tuti h nem fogok szülni..úgyhogy már teljesen kész vagyok...4 éve vagyunk együtt 1 éve lakok itt náluk(mert távkapcsolatban éltünk 3 évig)az anyja meg olyan ám hogy elkezd bőgni ha nincs pénze vagy hogy csekk jön most ne értsetek félre mi is besegítünk de az már túlzás hogy a 40 ezres áramszámlát a párom fizette ki.Meg ha el akarunk menni valahova akkor meg azt mondja az anyja hogy rosszul van meg hogy öngyilkos lesz.Normális az ilyen? 24/L a párom 27 éves
2012. máj. 12. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyjával.Ha tényleg nincs pénz,akkor még jó hogy nem akarja költöztök.Egy normális albérlet nagyon drága.De a párod is eldöntötte hogy egyenlőre nem akar költözni,de azért beszélhetsz vele hátha mégis beleegyezik.Ha mégsem akkor fogadd el így.
2012. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Mit tennétek a helyembe?" (n) Nem költöznék anyóshoz! De ha már nála lakom nem beszélnék így róla. Költözz el, és nem lesznek ilyen konfliktusok! Miért nem a Te szüleidnél laktok?
2012. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem először beszélj a pároddal és magyarázd el neki hogy ez neked így nem jó és hogy szeretnél külön életet élni a családjától. szerintem elég felnőttek vagytok ahhoz (főleg ha van állástok) hogy elinduljatok valami úton.
2012. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"anyjáékkal lakunk " .... így ne is várj szerintem semmi jót....
2012. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mizuzizu92 válasza:

hát ha mindenki belegondolna hogy milyen lehet akkor mindenki hasonló dolgokat írna

szerintem a párodnak nem anyuci pici fiának kellene lennie hanem csak simán a fiának hisz már érett ember és saját családon kellene járnia a fején hát ez akkor jellemző ha egyetlen gyerek nem tudom a körülményeidet de a párodnak észhez kellene térnie és neked kellene lenned a számára a legfontosabb hisz tulmentetek egy távkapcsolaton amit nyilván tudom milyen mert én a párommal 2 évig éltünk távkapcsolatban ugy h én 14 éves voltam dobálj vele beszélni

2012. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

barátok közt váááár!


SP voltam sziasztok!

2012. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!