Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya annyira konzervatív...

Anya annyira konzervatív szexuális téren. Vagy normális, ahogy ő gondolja?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy fiúval, 1 hónap után feküdtünk le, amikor anya meglátta az óvszeres dobozt, hát majdnem szívrohamot kapott. Most meg ha épp látja, ahogy beveszem a tablettát, teljesen kiakad, hogy milyen szexmániás k*rva vagyok...

Volt, hogy kiskoromban maszturbálás közben rám nyitott, persze, hogy teljesen leszidott, még jó, hogy nem vettem magamra, biztos teljesen gátlásos lennék...


Szóval anya nagyon konzervatív, vagy csak féltékeny. Kb 5 éve semmilyen kapcsolata nem volt férfiakkal. Vagy ez normális, ahogy ő gondolja? Ja, és szerinte a szüzességemet a házasságig kellett volna tartogatni


17/L


2012. máj. 12. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Na, aki lepontozott mindenkit aki azt írja túl korai(nekik valószínű szar az életük)azoknak fognak a gyereki úgy a képükbe hazudni mint a fene, sajnállak titeket.
2012. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
*Bocs, helyesbítek, azokat szavazták le akik azt írták nem túl korai.
2012. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
17 évesen fogamzásgátlót szedni, rendszeres szexuális életet élni, 1 hónap után ágyba bújni valóban nem vall túl erkölcsös jellemre. viszont az is igaz, hogy anyud egy cseppet már átesett a ló túloldalára...
2012. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Akkor én mekkora erkölcstelen nő vagyok, mert 16 évesen már nemi életem volt a szerelmemmel, akivel komoly terveget szövögettünk és már 6 éve boldogítjuk egymást. Ejj.

(nulla abortusz, terhesség megszakító tabletta, izgulás lukas óvszer miatt)

22/L

2012. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
azért a 3 hét után lefekvés meg a nászéjszakáig várás közt van egy pár fokozat, szerintem a normális valahol a kettő közt helyezkedik el... de másoknak máshol vannak a határaik, emiatt gáz bárkit leku.rvázni. anyád örülhetne inkább, hogy védekezel.
2012. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen, kinek mi a normális, nekem a 3 hét volt, azóta eltelt 5 év együtt..van olyan akit ismerek 2 hónap volt, 1 évig se tartott....
2012. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok könnyűvérű, és nem azt írtam, hogy bárkivel csak úgy simán kielégítem a vágyaimat."


itt vesztettem el az érdeklődésem a téma iránt

2012. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!