Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya dolog az, hogy...

Nagyon csúnya dolog az, hogy irigy vagyok a nővéremre? Veletek előfordult már, hogy irigykedtetek a testvéretekre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mire vagy irigy vele kapcsolatban.
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Csak mikor látom, hogy nekem több fronton is válságban az életem, neki meg flottul megy minden, gazdag férj, gyönyörű ház, több kocsi, pluszban most született babája, elönt a keserűség.


Ennek tetejében, pedig anyuéknak is ő a kis kedvencük. (Megjegyzem, hogy egész életében kivételeztek vele.)

2012. máj. 13. 12:05
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Te miért nem tettél azért, hogy jó életed legyen? Nem irigykedni kell, hanem tenni a dolgokért.
2012. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Te meg biztos jobban nézel ki mint ő szülés utan gondolj erre
2012. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Azért a gazdag férj kategória valljuk be nem egy olyan dolog, amiért "tenni kéne". Ez vagy így sikerül, vagy nem. Gondolom normál ember nem megy csak azért hozzá valakihez, mert gazdag a pasas. Tehát a nővérnek annyiból könnyebb dolga volt, hogy ilyen párt talált magának, kevésbé kellett megdolgoznia minden vagyonát képező dolgáért.


Én unokatesómmal vagyok néha így. Közel egy idősek vagyunk, de mindig az az érzésem, hogy az én be nem teljesített vágyaimat viszi tovább és olykor ez nagyon rosszul érint, de csak is én tehetek arról, hogy ott tartok ahol... Nem vettek fel az első gimibe amit jelöltem, őt igen. Nem jött össze gimi végére a két nyelvvizsga, ő megcsinálta. Nem oda mentem továbbtanulni, ahova kellett volna (pedig felvettek volna), hát ő odament, ahova nekem is kellett volna. Szintén gazdag párt fogott, sínen van az életük, az enyém akadozik. Ennek ellenére úgy érzem, hogy boldog vagyok. Nem gazdag a párom, de rengeteget kapok tőle és bizakodom abban, hogy így a nulláról kezdve egyszer mi is összeszedünk mindent, amire szükségünk van! :)

2012. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudjátok, nem is az anyagiakon van a lényeg, az is számít, de nem azzal kellett volna startolnom...


Egész eddigi életünkben, a gyermekkorunkban, a szüleinknek mindig ő volt a szemük a fénye, az a kislányuk, akivel dicsekedni lehetett. Míg ő versenyekre járt, nekem nehezebben ment a tanulás, míg ő bulizni ment, nekem alig voltak barátaim, míg ő 55 kiló volt egész életében, addig én mindig 15-20 kilóval több (176 cm magasak vagyunk), míg rá felfigyelnek a férfiak, addig én a kutyának se kellek... Értitek, hova akarok kilyukadni? Hogy én egész életemben csak az ő árnyékában voltam. És erre jöttek anyuék kivételezései, nővéremnek folyamatosan több pénz, több ruha, mindenből több járt, mert ő "nagyvilágibb" életet él...

2012. máj. 13. 12:21
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az a kérdés kamu. Nagyon úgy írsz, mint akinek élénk a fantáziája, semmi realitás nincs benne. Szerintem még gyakorolj, eddig mindig kiszűrtem a kamusztorikat is igazam is lett.
2012. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Sztem nem kamu
2012. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem foglak győzködni...


Csak azt írd meg, hogy szerinted mi az, ami túlmegy a realitáson?

2012. máj. 13. 12:52
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Sztem is tuti kamu, nagyon szappanoperásan írsz..
2012. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!