Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel a szakítás után...

Mennyivel a szakítás után ismerted meg életed párját?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok, amikor valakivel volt egy tartósabb kapcsolatod, azt hitted ő az igazi de mégis szakítottatok é aztán rájöttél h nem is illett hozzád és megtaláltad a nagy ő-t. Ez mennyi idővel a szakítás után következett be?

kort és nemet is írjatok légyszi


2012. máj. 13. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

3 hónappal a szakítás után (akivel 2 évig voltam) ismertem meg életem párját, ennek már 1 éve! :-)


38 hetes kismama :-)

2012. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy 24 éves vagyok :-)
2012. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
24 évesen szakítottam a vőlegényemmel, akivel 6 és fél évig voltunk együtt, azt hittem, ő az igazi, de az évek során egyre jobban megismertem és mivel nem tudtuk megbeszélni a dolgainkat, ezért jött a szakítás. Utána 4 és fél évig voltam egyedül. Végső elkeseredésemben (mivel nem vagyok egy buliba járós) felregisztráltam a társkeresőre, ahol pár hónap után megismertem életem párját, akiről eddig csak álmodoztam, vagy még azt sem mertem, mert nem hittem, hogy létezik ilyen férfi és IGEN! Több mint 3 éve vagyunk együtt, júliusban esküvő. Sokáig vártam rá, de érdemes volt! 32/N
2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jó hallani :)

Velem egy hete szakított a barátom. Azt hittem boldogok vagyunk h ő az igazi. 2 napra a szakításra rá rájöttem h mennyire lekorlátoztam magam mellette és bár még hiányzik a sok emlék boldog vagyok h "megszabadultam tőle". Pedig 2 hete még rajongva szerettem. Magamra sem ismerek, mintha fél éve történt volna. Viszont tudom h időt kell hagyni és egyelőre nincs is jelöltem meg azért még túl sok kedvem sem, mert végre magammal foglalkozhatok, csak érdekel h mások mennyi időre rá tudtak túllépni :)

2012. máj. 13. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ~4év alatt még nem sikerült.
2012. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2009 januárban szakítás, 2010 decemberben pedig megtaláltam az Igazit. :)

Együtt élünk, 2 éven belül esküvő. :)

23N

2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

barátnőm 2 éves kapcsolatból kiléve egy hónapra rá ismerte meg jelenlegi párját immáron 3 éve együtt


én most léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, egyenlőre nem szeretnék pasit, de még csak 3 hónap telt el

2012. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2007 ÁPRILISÁBAN 7 ÉVES KAPCSOLATOMNAK LETT VÉGE,2008 FEBRUÁR ELEJÉN MEGTALÁLTAM ÉLETEM SZERELMÉT,2009BEN HÁZASODTUNK ÖSSZE.
2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2 héttel előtte :)


4 éves kapcsolat,rengeteg felszin alatti problémával,de a család már elkönyvelt minket,meg volt a gyűrűm,amit az ex nagyija adott családi örökségként.

De uj helyrwe kerültem,és megimsertem Őt.Felboritott mindent akartalanul,beleszerettem,2 hét múlva szakitottam,rá 2 napra már együtt voltunk.Ennek 10 éve,azóta is szerelmes vagyok.

(ami szerelmet össze se lehet hasonlitani az ex iránt érzatt valamivel)

2012. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Négy évig jártam az exszel és augusztusban szakítottunk, aztán decemberben mellékvágány és márciusban összejöttem a Nagy Ő-vel :) szóval közel 7,5 hónap ha jól számolom :)
2012. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!