Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked ez hogy esne? Hallgassak...

Neked ez hogy esne? Hallgassak tovább vagy netán szóljak?

Figyelt kérdés

A sógornőmről van szó.Van két kisfia akik hát hogy is mondjam kicsit neveletlenek.Ezzel nekem problémám nincs az ő felelőssége,de nekem is van egy lányom és ha eljönnek anyósékkal akkor mindig megy a hasonlitgatás anyós részéről és a sógornőm rajtam keresztül védi magát.Szóval nekem könnyű mert van segitségem,anyukám közel lakik(ő anyóssal lakik egy házban)Nekem könnyű mert a férjem segit a gyereknevelésben,az ő férje nem(ezt tudta az első gyerek után is akkor miért vállalt még egyet)Nekem könnyű mert lányom van a lányok jók a fiúk rosszak.

Elmondta hogy neki nincs ideje a gyerekekkel foglalkozni mert háztartást vezet és én ezt tudhatnám.Igen én is háztartást vezetek egyedül,nem anyós segitségével mégis nem neveletlen a lányom.

Miért olyan nehéz neki bevallani hogy elszúrta?miért jó neki rajtam kiélnie magát?Eddig hallgattam de kezd kiborulni a bili.Te kiosztanád?


2012. máj. 15. 10:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy jobb lenne, ha valaki helyretenné, hátha belátná, hogy ő csinál valamit nagyon rosszul. Most még kicsik a gyerekei, és már most ilyen ördögfajzatok...most talán még tudna változtatni. Később már csak a fejét foghatja! Bár a ti családotok, nektek kell eldöntenetek, hogy beleszóltok-e vagy sem. Legfeljebb majd kerülitek őket, ha még jobban eldurvulnak a kisfiúk.
2012. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!