Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a párom stílusával?

Mit kezdjek a párom stílusával?

Figyelt kérdés

Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, mindketten 20 év felettiek. Néha már nem bírom elviselni a stílusát. Minden, amit ő csinál, az hihetetlenül nehéz, fárasztó és senki más nem tudná megcsinálni, csak ő (legyen ez akár a konyha felmosása), ellenben amit én csinálok, azt még egy majom is meg tudná csinálni hátrakötött kezekkel (nem pont ezekkel a szavakkal szokta mondani, de ez a lényeg). Néha már közel vagyok ahhoz, hogy elküldjem melegebb éghajlatra, de ennek ellenére is nagyon szeretem. Próbáltam már beszélni vele többször is, semmi eredmény.


Szerintetek tudnék tenni valamit ez ellen, vagy egyszerűbb, ha megszokom?


2012. máj. 15. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk a felmosásban igaza van, azt én is utálom.
2012. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha hajlik rá, akkor cseréljetek munkát.

Abból lehet sokat tanulni. Névnapomkor a párom főzte az ünnepi étket (egyébként nem szokott főzni). Utána azt mondta, hogy inkább háromszor felássa a kertet, mint a főzés!:)

2012. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem hajlandó változtatni a stílusán, akkor megszoksz vagy megszöksz.
2012. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

"...azt még egy majom is meg tudná csinálni hátrakötött kezekkel..."


:DDDD

2012. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer próbáltam, hogy cseréljünk. Megcsináltam, ő is az enyémet, aztán az lett a vége, ami mindig....amit ő csinál, az nehezebb, amit én, az könnyű...hiába mondom neki, hogy eddig én csináltam, hát az nem is úgy van...blablabla...de akkor azt hiszem, tényleg az az egyetlen megoldás, ha megszokom...
2012. máj. 15. 15:58
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem nagyon van más megoldás.Én mondjuk nem tudnék így együtt lenni valakivel,halálra idegesítene egy idő után.


red4me te férfi vagy,vagy nő?

2012. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondom meg, mert akkor lepontozol.
2012. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaj ne már.Mond el.Légyszi.
2012. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Küld el melegebb éghajlatra, hátha észbe kap.
2012. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bence_ ***** válasza:
Szerinted tisztel? Te tiszteled?
2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!