Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a párom stílusával?

Mit kezdjek a párom stílusával?

Figyelt kérdés

Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, mindketten 20 év felettiek. Néha már nem bírom elviselni a stílusát. Minden, amit ő csinál, az hihetetlenül nehéz, fárasztó és senki más nem tudná megcsinálni, csak ő (legyen ez akár a konyha felmosása), ellenben amit én csinálok, azt még egy majom is meg tudná csinálni hátrakötött kezekkel (nem pont ezekkel a szavakkal szokta mondani, de ez a lényeg). Néha már közel vagyok ahhoz, hogy elküldjem melegebb éghajlatra, de ennek ellenére is nagyon szeretem. Próbáltam már beszélni vele többször is, semmi eredmény.


Szerintetek tudnék tenni valamit ez ellen, vagy egyszerűbb, ha megszokom?


2012. máj. 15. 15:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de nem ér rajtam megbosszulni a férjeitek hibáit.

Bár már elkezdtétek ha jól látom...:P

2012. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
red4me néha olyan választ ad, mint egy 13 éves fiú, néha olyat, mint egy tibeti bölcs.
2012. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Pont a válaszai miatt lettem kíváncsi.:D

Egyébként kitudja,lehet tényleg 13.:P

2012. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha már most idegesít a stílusa,akkor sajnos mindig idegesíteni fog,sőt,egy idő után már nem fogod tudni elviselni,ami állandó konfliktusok forrása lesz.Szerintem egyrészt nem szeretitek egymást eléggé ahhoz,hogy meglegyen a kölcsönös tisztelet,mivel nem illetek össze,másrészt nincs meg kötetek az az összhang,ami egy jó kapcsolat alapfeltétele.Egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók.Ha ez így lenne,nem akadnátok ennyire fenn a másik kisebb-nagyobb hibáin,és nem kötekednétek egymással.
2012. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 wiWell ***** válasza:
Apám pont ilyen, én azzal értem el sikereket, hogy ócsároltam ahogy megcsinált valamit. A kaját megmorogtam a felmosásna után morogtam, hogy koszosabb mint elotte volt. Azóta visszavett az arcából.
2012. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom a kérdező számára a leginkább hatásos választ adni ahhoz hogy megoldást találjon. Ehhez magam elé képzelem az élethelyzetét és az életkorát, ennek megfelelően igazitom a válaszom.

Nyilván néha rosszul itélem meg, de be kell lásd más stilusú válaszra figyel fel egy 12 éves és másra egy 40 éves.

Olyat biztos nem fogsz tőlem látni hogy egy 11 éves mélyszegénységben élő kisráccal mókázom akinek legnagyobb vágya egy 500Ft-os mp3 lejátszó. Ennél jóval nagyobb bennem a szociális érzékenység.

De akiknél úgy itélem meg, hogy fel tudják dolgozni azokat ugratom, lehet épp ez a válasz rázza fel őket leginkább.


És persze ott vannak a blődség kategóriák, amikre egyszerüen nem lehet komoly választ adni.


Itt, az adott témában tetszik a srác stilusa, ahogy panaszkodik és elsüti a lustaságát:-) De ez csak azért tetszhet, mert a lány ilyen szeretettel ir róla, különben én is gondolkodás nélkül nekiestem volna a srácnak mint mások.

Ha ilyen szeretettel tud róla irni akkor az a srác igenis tudhat valamit. Kicsit lustább mint az átlag? Nagy dolog. Nem gépezik, nem alkoholista, nem veri az asszonyt, még igy is jóval jobb üzlet mint az átlag.


Mivel lehet biztatni a lányt mielött teljesen beleélné magát? Hát... más férfi sem szeret felmosni.

2012. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem Te dicsérd meg őt, amiért olyan jól csinálja, amit éppen csinál. Intézd úgy a dolgot, hogy valaki, akit ő elismer a családban, baráti körben, akár nő vagy férfi, az ő jelenlétében Téged dicsérjen a munkavégzéseddel kapcsolatban - ha sikerülne ezt többször is megoldani, talán eredményre vezetne, s leszokna arról, hogy ha csak szavakban is, lenézze a Te teljesítményed.
2012. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Kicsit lustább mint az átlag? Nagy dolog. Nem gépezik, nem alkoholista, nem veri az asszonyt, még igy is jóval jobb üzlet mint az átlag."


Szó sincs róla, hogy lusta lenne, épp ellenkezőleg, mindent megcsinál, csak az egoja kicsit túl nagy néha...de már így is sikerült lefaragnom belőle a kezdetekhez képest :D

Egyébként nagyon imádom, össze is illünk, ezzel az egy dologgal nem tudok igazán mit kezdeni. De majd akkor szépen lassan tovább faragom az egoját, hátha ez is elmúlik :)


Köszi a válaszokat :)

2012. máj. 15. 19:44
 19/19 A kérdező kommentje:
(Egyébként a felmosástól az esetek 99%-ában megkímélem szegényt, nagyon utálja :D)
2012. máj. 15. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!