Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyne ötlet lenne a naplómba...

Milyne ötlet lenne a naplómba leírni, hogy hogy kéne a szüleimnek nevelnie? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval van pár dolog, amivel nem eglszen értek egyet, és sokkal jobba lehetnénk, ha máshohgy csinélnák. Szóval most leírnám ezeket, és később ha gyerekem lesz innen meríthetnék ötletet.:D
2012. máj. 15. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet


azt is érdemes leírni, hogyha ők úgy "jobban" nevelnének, annak mi lenne az eredménye, tehát Te hogyan lennél ettől "jobbá".


aztán nevelés ide vagy oda, megpróbálhatnád te egyedül is elérni azt a CÉLT. hogy OLYAN legyél.


érdekes kísérlet lenne.

És ha megkérdeznék, hgy kislányom/fiam, de megváltoztál előnyödre, akkor te már tudnád, hogy ez mitől van :)))



egyébként mindig könnyebb mást kritizálni

biztos a szüleidnek is könnyebb lenne téged kritizálni, mint bajlódni veled!

2012. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

írd le, lehet, hasznos lesz.

Ha olyat írsz, ami csak tini hülyeség, az is hasznos lesz, mert azon lehet majd röhögni, és fogni a fejed, milyen lüke ötleteid voltak ;)

2012. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, írd le! :) 20/L
2012. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
pont ezen gondolkoztam én is múltkor :)
2012. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

feltétlenül hasznos lesz szerintem egyszer ha elteszed gondosan ezeket a naplókat és mind 20 felett mind mikor majd te is gyereket nevelsz majd előveszed és elolvasgatod, így onnan is tudni fogod, hogy gondolkodik egy 15 év körüli lány:) én sajnos elégettem a naplóimat nem tudom milyen felindulásból, talán féltem, hogy valaki megtalálja:(

23L

2012. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam ilyet anno. Most van, amin csak nevetek, de van jópár olyan dolog is, ami bizony komolyan elgondolkodtatott felnőtt létemre.Mennyivel másképp látja ugyanazt a dolgot a gyerek és a szülő. írd le nyugodtan.Jó hasznát veszed majd, ha a saját 15 éves gyerekeddel bajlódsz.Legalább tudni fogod, amit ő majd nem fog elmondani neked, te meg már nem emlékszek rá.
2012. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd le! jó ötlet, legalább nem felejted el, hogy te mit vártál!
2012. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írd le, én is leírtam. De most, hogy felnőttem, és gondolkozom a gyerekvállaláson, sokkal másképp látom a dolgokat, mint gyerekként. :)

Ezzel valószínűleg te is így leszel majd. De vicces visszaolvasni a feljegyzéseket.

2012. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd le, 20-25 év múlva jól fog rajta szórakozni a gyereked. :))
2012. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!