Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a húgom...

Az normális, hogy a húgom állandóan az én dolgaimat használja?

Figyelt kérdés

Mondtam már neki 100X, hogy vegyen magának borotvát.

Ennek ellenére mindig az enyémet használja az intim szőrzetének borotválására.


Otthon az én pólóimat hordja pedig van egy csomó ruhája.

Amikor egy hétig távol voltam utólag kiderült, hogy az én ágyamban aludt.


2012. máj. 16. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk tényleg jó lenne tudni, hogy hány évesek vagytok. Igaz, ha a csaj már az intim testrészét borotválja, csak nem 12-13 éves.
2012. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%

Tök sokat nevettem a kérdésen, meg a kommenteken :-)

Tinikoromban a legjobb barátnőmmel mi is mindig elcsórtuk a bátyja meg az apukája borotváit, és azzal szőrtelenítettük magunkat :-) Akkor lehet, hogy őket is idegesítette :-)

Most pedig, mikor itthon vagyok, egyfolytában az öcsém pólóiban mászkálok a házban, mert olyan jó nagyok, és kényelmesek :-)Az ágyra meg szerintem azért fekszik rá, mert egyszerűen tetszik neki a hely. Örülj, hogy van tesód, és csíp téged :-)

26/L

2012. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
Én is csináltam ilyeneket, de nem tudnám megmagyarázni, hogy miért. Én is lenyúltam a borotváját, hát szegény leég rendesen kiakadt, nem is csodálom. Utána vett nekem is egy nőit, azzal a feltétellel, hogy az övét békén hagyom. Aztán a borotvahab volt a probléma... :D Én mindig szebbnek/jobbnak tartottam az ő cuccait, mert ő már magának vásárolt, tetszettek is a pólói, nekem meg még azt kellett hordanom, amit anyukám vett. Viszont mikor kicsit voltam, simán rám adták bátyám kinőtt ruháit, hisz gyereknek játszani jó az. Csak szerintem pont ettől lettem kicsit fiús tini. De 18-19 évesen ezt is kinőttem. Valószínűleg sajnálja a kis zsebpénzét borotvára (ha kap egyáltalán) és úgy van vele, hogy kísérletezni jó az. Mondd meg neki, hogy nem egészséges, ha ugyanazt használjátok, ki fogtok mindketten pattogzani, stb. És vegyél neki egy sajátot, nálam bevált.
2012. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez undorító... Nem tudom hogy képzelik, hogy a retkes kis pinájukra ugyanazt a borotvát használják, amit más az arcára! Én biztos képen törölném, ha a húgom ilyet csinálna...
2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem normális... de velem is ugyanez történik. Bár az ágyamban nem alszik, de azonkívül mindent, még a bugyijaimat is ellopkodja. Mikor kap karácsonyra, szülinapra stb.-re pénzt, azt elissza a csóró haverjaival, de egy gyantát nem venne magának. Nagyon dühít, mert nekem is alig van pénzem az egyetem meg a munka mellett.

Mindennek tetejébe pár hónapja eltűntette a tavaly vett 3 felsőmet, a kedvenceim is köztük voltak, a föld nyelte el őket! Valószínűleg eladta a koszos barátnőinek drogokért, cigiért... és ez komoly. Ezenkívül fél éve az én régi telefonomat használja, az én hajvasalómat használja, és van pofája még a több napos kirándulásra is magával vinni kérdezés nélkül.

Szóval hidd el, van még a te húgodnál is rosszabb. Az enyém.

2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%

Mert mostanában ez a hobbi, vagy nem tudom, mi akar lenni, de nálunk is vannak ilyen dolgok.


Hugom 17 éves, ha elől hagyom a cuccaimat, vagy elviszi magával (parfüm, alapozó, papucs, hajvasaló, stb...), vagy kérdés nélkül használja. Hajvasalót már 3-mat kellett újat vennem, mert ha mondom neki, hogy hozza vissza, már pampog, hogy az az övé volt - amikor NEM - és vegyek magamnak, ha annyira kell. Papucsomat kerek-perec megmondta, hogy nem kapom vissza, mert nekem úgyse kell. Leszögezem: francokat nem... Bosszantó a dolog, mert ha anyának szólok, akkor azt kapom, hogy zárjam szekrénybe. De én is otthon vagyok, ez máshol se szokás, hogy dugdosni kell a saját házunkban a holmikat...

2012. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

16-os vagyok:


Most jut eszembe, hogy amikor eljöttem a páromhoz, a fürdőszobában hagytam a hajvasalómat, szóval nyilván annak is hűlt helye lesz, mire hazaérek, mert olyan négy napja már itt vagyok... Persze, ha kérem tőle, majd azt mondja, nincs nála, mondhatni lőttek neki.


Egyébként, amíg öcsém barátnője nálunk lakott, addig az ő tangáit is ellopkodta, és amikor a csaj rákérdett, hogy miért van rajta a pólója, akkor azt mondta, összekeverte a sajátjával. Egyszerre ötöt...


Cuccot nem veszek neki, a pasijával lakik, voltaképp majdnem többet keres, mint most én, pultos egy kocsmában suli után, plusz gyakszipénzt is kap, nem is keveset. Nem fogok neki a kis fizetésemből ilyen-olyan terméket venni, vegyen magának. Ja, nem, a cigi mellett arra nem jut neki pénz:S

2012. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
4%
szerintem meg az a gáz, hogy egyesek ilyen irigy disznók, én a testvéremnek bármit szívesen odaadok és ő sem veszekszik velem emiatt soha.
2012. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%

Ja, nyilván itt mindenki az, ez se a kamaszok hibája.


Én ha odaadom hugomnak, nem kapom vissza soha. És már bocs, de nem azért melózok, hogy ellopják a cuccaimat...

2012. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%
Én is mindig lenyúltam a 2 idősebb tesóm cuccait. Főleg azért, mert nekem nem volt pénzem pl azokra a dolgokra, amiket lenyúltam.
2012. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!