Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a húgom...

Az normális, hogy a húgom állandóan az én dolgaimat használja?

Figyelt kérdés

Mondtam már neki 100X, hogy vegyen magának borotvát.

Ennek ellenére mindig az enyémet használja az intim szőrzetének borotválására.


Otthon az én pólóimat hordja pedig van egy csomó ruhája.

Amikor egy hétig távol voltam utólag kiderült, hogy az én ágyamban aludt.


2012. máj. 16. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

20.

Undorító féreg vagy, és mindenki ezen a véleményen lesz, akinek át kellett ilyet élnie... Olyan nehéz kérni? És esetleg vissza is adni?

2012. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%
Költözzetek el, ha annyira nem tetszik....:-)
2012. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
91%

rohadt idegesítő. engem is zavar, itthon ugyanez van, csak a nővéremmel.

csak akkor lesz vége, ha leordítod a fejét. nincs más megoldás. ezek nem értenek a szép szóból.

2012. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%

Az hagyján, de mikor a párom(24) öccse(18) veszi fel a párom boxerét, nadrágját, pólóját, használja az arcszeszét, ha a párom nálam alszik az ágyában alszik és még nálam is bepróbálkozik (ajánlatokat tesz, hogy így kinyalna meg úgy megb*szna ha a bátyja nem elégített ki negyed órával azelőtt..) csak mert a bátyjához tartozom.. na az már beteges!! Esküszöm, mintha a bátyjával akarna versenyezni!

20L

2012. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

kezdek félni 2lányom van mi lesz itt később.

megvan barlangba költözünk nem kapnak semmit max csontot a nyakukba és kész nincs vita.

2012. máj. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tuti, hogy valamelyiknek jobban fog tetszeni a másik csontja és elszedi tőle! :)
2012. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
igaz. akkor NEM KAPNAK SEMMIT a k.urva kölkök. :)
2012. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló van, csak nem ennyire beteges…

A húgom csak 10 éves,de mindig az én cuccom akarja hhasználni, csak mert rendetlen és az övéééé nincs meg, meghogy az enyém jobb

Hálaisten amit elvesz visszaad, és a ruháimat nm hordja.

Amugy meg ha anyanak szolok, mindig én vaagyok a hibás meg engem ordít le…

Szerencsére még nm szőrtelenít…

Meg nekunk nem a sajat zsebpenzunkbol kell ruhat srb-t venni.

De ha meg a húgom orditom le, az nem hasznalneki, es azért is éen kapok ki… Meg vmit mondok hogy: NEM, es 50× megkerdezi ujra!! Mar nagyon idegesit! Nem ert magyarul vagy mi??

A masil, hogy SOHA nem kolt egy fillert sem es mar van 25.000-re!!! En meg mindig vasarlok magamnak meg masoknak ajandekot(neki is) es alig van penzem!!!!

Na mindegy, megszoktam.

Mindenesetre sok sikert! Talan kinovik… :)

2015. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!