Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a férjemet, de nem...

Szeretem a férjemet, de nem kívánom. Ez normális?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt.Van egy gyerekünk is.

Valahogy nem kívánom már a férjemet.Már unalmas vele a sex.Nem tudom mit tehetnék:(Van más is így?


2012. máj. 17. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva van. A férjem nem akar szexelni, csak nagyon nagyon ritkán. Mert hogy fáradt, meg ilyenek. Nem vagyok ronda, gusztustalan elhízott nő, mielőtt még ezt írná valaki, hogy biztos ezért nem kíván. Mi 15 éve vagyunk együtt, és évről évre egyre rosszabb a helyzet. Pedig Én már mindent bevetettem.. Meg nálunk az is a baj, hogy a férjem olyan prűdebb fajta sajnos.
2012. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.néha én is így vagyok. Ilyenkor elengedem a fantáziámat szex közben. De emiatt nem hagyom el, mert szeretem,meg jó apa is.
2012. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elhagyni emiatt én sem akarom.Csak hiányzik a sex.Én is nőből vagyok nem "csak" feleség és anya.
2012. máj. 17. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokan vannak így!Csak nem merik kimondani.Mondhatni általános probléma!.....Ha szeretnél rajta változtatni keresd meg az okot amitől unalmassá vált!Ülj le beszélni a férjeddel.Mond el az igényeidet őszintén.Az is lehet hogy te vagy egy kicsit fáradtabb és nyűgnek érzed.Ha szereted mentsd meg a házasságod!
2012. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én múltkor láttam egy szexi munkást. Kidolgozott test, napsütötte bőr, zöld szem...meg is néztem magamnak, meg ő is engem :) Aztán este mondtam a férjemnek, hogy beszerezhetne egy munnkásoverált :p (2.voltam)
2012. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
De unalmas már, mindig ugyanaz a válasz erre a problêmára. "beszéld meg vele" 100férfiból 99 azt csinálja, hogy ha szóbahozod a szexet, főleg ha őmiatta nincs, akkor első két alkalommal csak hümmög, hebeg-habog, harmadszorra felcsattan, "már megint ezzel nyaggatsz!" na nesze neked, beszéld meg vele... Meg ezek az általános tippek, hogy cseréld ki a külsődet, újíts, legyél más, mintha nem jutna magától eszébe minden elhanyagolt feleségnek az ilyesmi, s nem csak végső kétségbeesésünkben írnánk ki egy névtelen fórumon a kérdést, hogy mi a fene van ilyenkor? Mondjuk költői kérdés, mert használható tipp soha nem jön, max megtudod, hogy milyen sok sorstársad vergődik ugyanebben a csapdában.
2012. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Arra gondoltál, hogy feldobd, felturbózd valamivel a szexuális életeteket?
2012. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

6.

A jó párkapcsolat ott kezdődik, hogy az elejétől fogva sokat beszélgetünk, igen, a problémákról is. Tisztában van mindenki vele, hogy a férfiak igen nagy százaléka erre nem képes/hajlandó, de akkor hogy is mer egy ilyen férfival bárki közös jövőt tervezni, ha az első gondnál magába fordul a kedves?


Egyébként meglepődnél, milyen sok kapcsolat van, ahol a felek nem tudnak beszélni egymással, talán mert nem is érzik a fontosságát. Az értelmes, építő beszélgetést kellene beépíteni a jónép fejébe, nem a Valóvilágot meg az Éden Hotelt, lehet, többre menne a társadalom.

2012. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam megbeszélni,felturbózni,de semmi hatása.Mindig csak egy gyors menet és annyi:(
2012. máj. 17. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!