Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában valóban...

Ebben a kategóriában valóban a válaszolók nagy része 14-16 éves?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 12:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok.szoktam ide jönni,olvasgatni.Volt,hogy válaszoltam olyan kérdésre amit én még soha nem éltem át.Úgy éreztem, hogy a én 15 évesen felfogom,hogy nem normális dolog az,ha a férjem felpofoz a gyerek előtt,akkor nyugodtan megírhatom a kérdezőnek,hogy valami nagyon nem stimmel a házasságában ha ilyen dolgok előfordulnak.Nem vagyok sosem sértegető vagy lenéző a felnőttekkel szemben,mert tudom,én még messze nem éltem annyit mint ők.De mégis volt aki megírta nekem,hogy inkább fogjam be,meg mit tudok én az életről. Nem sokat még,de tudom mi nem helyes.

Sokszor olvasok olyan kérdéseket,amin én kiakadok 15 évesen,hogy egy felnőtt ember hogy lehet ennyire...nem is tudom mit írjak..A buta szó nem megfelelő..Talán felelőtlen? vagy tudatlan??

2012. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
35 éves nő vagyok.
2012. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
93%
38 nő vagyok és csak ezt a témát olvasom, néha még a szexet, de az már nagyon lapos. Lehet ám itt tanulni, meg elgondolkodni. Nem foglalkozom a buta válaszokkal, csemegézem a jókat.
2012. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok,ez a kedvenc kategóriám rengeteg mindent tanulhatok itt,más családok életébe betekintést nyerek. Nem vagyok az,aki ilyen semmirekellő válaszokat ad. :D
2012. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

25 éves nő vagyok.

Néha nagyon meg tudok lepődni azon,hogy egy tizenéves mennyivel érettebb választ tud adni mint mondjuk egy 30-as.Viszont ami a szex/párkapcsolat kategóriában megy,az valami nevetséges.Főleg mikor taknyos kölykök 16-17 évesen arról kérnek tanácsot,hogy elmenjenek-e prostihoz elveszíteni a szüzességüket.WTF?

Viszont vannak olyan kérdések,ahol egyértelműen látszik,hogy a gyermek nem kapta meg a megfelelő felvilágosítást a szüleitől,olyankor szívesen válaszolok.

Viszont sajnos tényleg gyakori,hogy ez a korosztály néhány tagja direkt feljár trollkodni a család-kategóriába.Nemrég volt egy kérdés,hogy a kérdező panaszkodott az édesanyjára.Beleolvastam a kérdésbe,mondván hátha tudok szegénynek valami használható tanáccsal szolgálni,de bár ne tettem volna.Arról volt szó,hogy kiskorúként kiiratkozott az iskolából,és az édesanyját szidta azért,mert veszekedni mert vele ezért.Amilyen stílusban válaszolgatott a hozzászólóknak,az valami minősíthetetlen volt.Ahogy lejjebb görgettem,egyértelmű lett,hogy kamu kérdésről van szó,amit töröltek is pár perc múlva.Felvetendő kérdésem:

Miért jó az egyeseknek,hogy kamu kérdéseket tesznek ki?Inkább hagyják azokat érvényesülni,akik valós problémákkal küzdenek.Néha igazán elképesztő,hogy mi megy ezen az oldalon.Lehet,hogy kotnyeleskedésnek tűnhet,de azokat a válaszokat,ahol ocsmány stílusban káromkodnak,vagy egyértelműen provokálnak másokat ,én jelezni szoktam a moderátorok felé.Ez az oldal azért van,hogy valaki tanácsot vagy segítséget kérjen,nem azért,hogy oltogassunk másokat.Lepontozni nem szoktam másokat még akkor sem,ha eltérő a véleménye,tudomásul veszem és ennyi.Viszont megfigyelhető,hogy egyesek valósággal rápusztulnak a piros kézre,mintha kötelező lenne.

Bocsi,hogy ennyit nyavalyogtam.Nem rossz ez az oldal,mert jó érzés hasznos tanácsokat adni másoknak,de az ilyen "No name,no brain" típusú emberkék nagyon fel tudnak hergelni.

2012. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Synesztro ***** válasza:
24/F, és én pl ha felteszek egy kérdést, amire értékelt választ várok, akkor egyszerűen figyelmen kívül hagyom, vagy letiltom a hülyéket, akik marhaságokat komiznak be. Szeretem a poénos megmozdulásokat, de van egy határ, ill. legalább a kérdéshez szóljon már hozzá viccesen, ez lenne a minimum.
2012. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!