Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak?

Hogy mondjam meg anyunak?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a barátom 27. 2,5 éve vagyunk együtt és most nyáron szeretnénk együtt elmenni nyaralni 2-3 napra. Hogy mondjam meg anyunak? Nem szeretnék haragot belőle, mert nagyon szoros a kapcsolatunk és szerintem meg is engedi, de mikor és hogy mondjam meg neki a tervünket???

2012. máj. 17. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát én megkérdezném mit terveznek Ők a nyárra.. aztán vagy visszakérdez hogy Ti mit, vagy megmondod neki hogy szeretnétek kettesben elmenni nyaralni.ezzel kezdeném a beszélgetést. De szerintem ha kedveli a párod és a szüleiddel jó a viszonyod minden bizonnyal elengednek!:) én is 17 voltam az első közös nyaralásunkor! sok sikert:)
2012. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem simán mondd meg neki, hogy szeretnél a barátoddal nyaralni menni.

Ennyi idősen ezzel már semmi gond nincs, nem hiszem, hogy meg akarná tiltani! Hiszen már majdnem felnőtt vagy.

(Max. ha neki kéne rá pénzt adni, és nem tud...)

2012. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Hát én lehet, hogy nem engedném meg. Nem azért, mert féltelek, meg mert nyaralás, a barátaiddal felőlem mehetnél, de szerintem nincs helyén az, hogy egy 25 éves férfi egy 15 éves lánnyal képes volt összejönni.

Más korban egyáltalán nem gond ekkora korkülönbség, szóval 23-33, 33-43 ez így oké, de ez a felállás ijesztő és nem a te részedről, mert az érthető, hogy egy 15 éves lány mit eszik egy 25 éves férfin, de fordítva felfoghatatlan.

2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a 3-assal.
2012. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Kedves utolsó.A lány 17 éves a fiú 27!Kedves kérdező!Ha a kapcsolatotokba sem szólt bele anyukád akkor nincs min aggódni!Mond azt hogy elmentek kettesben egy pár napra.Kérd ki a véleményét anyukádnak.(Azt szeretik a szülők)És nyugtasd meg hogy nem lesz nagymama!Ügyes legyél!!
2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolsó, 2,5 éve vannak együtt. Tehát amikor összejöttek a lány 15 éves volt, vagy talán még annyi sem.
2012. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Igazad van kedves utolsó! :)
2012. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
:) Téged bírlak :D
2012. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
:) :) :)Én is téged(feltéve ha nekem szólt)
2012. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
ellenpélda vagyok. 15 voltam mikor összejöttem a mostani vőlegényemmel, ő akkor 22 volt. Még azon a nyáron,15 évesen elmentem vele nyaralni (a fiú kért el anyutól), bár akkor más haverok is jöttek, nem csak ketten voltunk, de nyilvánvaló volt, hogy "együtt" mentünk. Azóta is együtt vagyunk, ennek 12 éve már, van egy gyönyörű kislányunk. Igaz köztünk csak 7 év korkülönbség van, ami akkor tényleg nagyon szembetűnő volt. Beszélj róla anyuddal, nem lesz gond szerintem.
2012. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!