Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyha egy...

Szerintetek, hogyha egy nagymama a szőnyegen játszik a kisunokájával?

Figyelt kérdés
Nagyon eleven a kisunokám,mászik,körbejárja a butorokba kapaszkodva a lakást.Minden nap megyek hozzájuk,viszem az ebédet, míg az anyuka ebédel, én leülök a szőnyegre és ott hatalmasat játszunk.Mindig nagyokat alszik utána. Szerintetek illik egy nagyinak úgy játszani?Mindig nagy örömmel vár és tudja,hogy mi mindenféle játékot játszunk.Boldog vagyok,hogy újra önfeledt játékba merülhetek és nem hagyom,hogy idegesség,stressz beárnyékolja a boldogságomat.

#nagyijáték
2012. máj. 18. 08:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Illik-e? Persze, hogy illik! Sőt! Továbbra is legyél ilyen, a kisunokád hálás lesz érte. Vagy esetleg nem tetszik az anyukájának, amit csinálsz? Mert nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést.
2012. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

??? Miert nem "illene"? Nagyinak csak kotogetni lehet?

Es mit erdekel az teged, hogy "illik"-e? Neked jo, a gyereknek jo, akkor ne foglakozz massal

2012. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem az "illik-nem illik" korban élünk! Élvezd az unokáddal együtt töltött időt!
2012. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért tetted fel a kérdést!!
2012. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Csak szeretném megerősíteni magamban,hogy ez nem bohóckodás,hanem játékra tanítás és közben önfeledt kikapcsolódás. A gyerekek mindig mondják,hogy amikor velem játszik,úgy leköti minden és figyeli,hogy mit csinálunk.Lefekvéskor pedig mindig nagyokat alszik.

Elfelejtettem leírni,hogy még csak 9 hónapos,de nagyon ügyes,okos baba.

2012. máj. 18. 08:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdés lényegét. Milyen opció van még? Ültök az asztalnál és sakkoztok vagy pókereztek?

Bár nincs gyerekem, de amennyire tudom, egy 9 hónapos babával még csak a földön mászkálva lehet pakolni valamit vagy autót tologatni, mást még nem igazán.

2012. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Az anyuka a lányod van a menyed? Mert ha a menyed, akkor értem a kérdést. :) Kizárólag ilyenkor érezném """helyénvalónak""" a kérdést, mert egy menyet zavarhat kizárólag, ha a nagymama jobban eljátszik a gyerekkel, mint ő. Ami amúgy nem baj, a gyereknek szuper és ne hagyd abba, szupernagyi vagy. Esetleg azzal tényleg érdemes óvatosan bánni, hogy az anyuka érzéseit ne bántsd meg, mert azért ha belegondolsz, tényleg bánthajta, hogy ő fáradt, kicsit magára is gondolna, házimunka, kócos haj stb. és valaki meg jobban teljesíti nála esetleg a gyereknevelési-szórakoztatási feladatait. Anyukám esetén nem zavarna, de anyósom esetében eszembe jutna. Talán ez irigykedés. Ha rossz érzésed van emiatt, netán tényleg a menyedről van szó, akkor azzal segíthetsz még neki, hogy majd te elmosogatsz, játszon most egy kicsit ő a gyerekkel, elzsibbadt a lábad... és otthagyod őket és a gyerkőc vele folytathajta a mókázást.
2012. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Aham, ok., remek vagy. Bár még mindig nem értem, mi értelme a kérdésednek.

Amugy nem te vagy az egyetlen a világon, aki önfeledten játszik a kisunokájával, ha erre akartál kilyukadni...-_-'

2012. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt gondolom, vagy legalább is nekem az jött le, hogy egy szuper-nagyihoz van szerencsénk, csak nem értem miért kell ezt idegenekkel megosztani. A családodtól nem kapsz elismerést?
2012. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%

Bárcsak az én anyukám lennél :-)

Ő már nem él, de biztos vagyok benne, hogy ugyanezt csinálná mint amit Te. Mennyire örülnék neki, még ha fejetetejére állítaná magát vagy a gyereket ..csak csinálná...de így alakult sajnos:(

Bezzeg a másik nagyi...az ő számára addig volt jó a gyerekkel való játék míg az nem mozgott, lefektette a szőnyegre, ő meg elillant takarítani. Most, hogy feláll, mászik, kúszik...szóval közlekedik a gyerek most már derogál neki "játszani", mert ugye nem marad egy helyben, ezért SUNYIBAN vett egy bébikompot, és inkább abba pakolta be a gyereket amikor nála hagytuk. Ő így játszik vele:/

Hajrá drága nagyi, illik nem illik ilyen ebben az esetben nincs:-) Játsz vele, meghálálja! :-)

2012. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!