Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy helyesen...

Nem tudom, hogy helyesen cselekszem e?

Figyelt kérdés
A párommal közösen van egy 1,5 éves kislányunk de már egy éve nagyon megromlott a viszonyunk és most olyan se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk, ez egy kicsit hosszú történet. Ő állítólag szeret de én már nem tudom, hogy mit érzek. Nem rég megismerkedtem valakivel. Az ismerkedős fázisban vagyunk még nem randiztunk, de szeretnénk csak közben nekem van egy kis bűntudatom. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Nekem a lányom az első az ő szempontjait is kell néznem.
2011. ápr. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég egyértelmű a helyzet.
2011. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megromlott a kapcsolatod, ideje tovább lépni. A lányod érdeke, hogy kiegyensúlyozott, boldog szülők gyerekei legyen, akár együtt élnek, akár külön. Ha a kapcsolat már úgyis haldoklik, mondd ki a végszót, váljatok szét és próbáljatok mással boldogok lenni. A kislány attól még mindkettőtöké marad..
2011. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tiszta az lenne, ha először rendeznéd a férjeddel. Ha sikerül rendezni boldog család lesztek. Ha nem és esetleg ezzel a férfival összejönnél válás után és esetleg ez a férfi kitartana mellettetek, lehet, hogy boldog család lennétek...Van ilyenre is példa csak elég ritka, de nem lehetetlen. Te vagy benne a helyzetben, Neked kell mérlegelned, döntened, ezt senki nem fogja megtenni helyetted. De magad miatt és a gyereked miatt jó lenne, ha becsületes és őszinte maradnál végig, bármi is történjen.
2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kislányod még elég kicsi, vagyis nem szokott hozzá nagyon az apukájához, hogyha később mennétek szét, az neki rosszabb lenne, a ti kapcsolatotok már nem nagyon javulhat meg. Ösze vagytok házasodva?
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őszinte szeretnék maradni éppen ezért van bűntudatom, bár még semmit sem tettem. Na mind1 meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok és megpróbálok okosan dönteni.
2011. ápr. 11. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok!
2011. ápr. 11. 20:05
 7/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Jaja, én is úgy gondolom, hogy amég pici addig válljatok, szakítsatok, mert utána mikor oviba vagy suliba jár már rosszabb lesz. És ha netán még veszekedni os fogtok annak semmi értelme, ha a picinek ezt végig kell hallgatnia. A kicsik nagyon megérzik, ha nem boldogok, nem érzik jól magukat a szülei egymással, mégha nem is veszekednek.


Boldogtalan szülő csak boldogtalan gyereket, boldog szülő boldogabb gyereket nevelhet!

2011. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először rendezd le a régi kapcsolatot, és utána randizz, mert ez így nem korrekt. Pláne ha a régi srác azt mondja, hogy még szeret.
2011. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!