Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szülőről?

Figyelt kérdés
A saját apám az én húgomat arra kérte,hogy menjenek el ketten a Vodafonhoz,és írjon alá két év hűségnyilatkozatot,hogy majd az apánk a telefont kikódoltassa és eladja azt.Persze eszük ágában sem lenne fizetni a havi díjat,így az én húgom adós maradna,mivel sajnos neki nincsen jövedelme!Hogy miért nem az apánk kötné a szerződést?Mert ő már BAR listán van!Milyen az ilyen szülő? Jah a pénz valami tanfolyamra kellene neki...Én a bátya vagyok és legszívesebben kiütném az apámat,és természetesen nem engedem meg hogy a húgomat belerángassa ebbe,de őszintén mit gondoltok erről?

2012. máj. 9. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom...nem normális az ilyen szülő!De a hugod sem,ha aláírja a hűségnyilatkozatot!
2012. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Sosem értettem azt, hogy "belerángatni". Gondolom a húgod értelmes, felnőtt ember. Képes mérlegelni. Ha nem tetszik neki a dolog, akkor ne menjen bele.

Ha meg mégis, akkor buta, és úgy kell neki. jobb esetben tanul belőle.

2012. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

ahhoz hogy kikódolják a telefonját nem kell aláírni semmilyen hűségnyilatkozatot!!


ha letelt az aktuális készülékhez kapott csomag hűségnyilatkozata, akkor szerződéstől függően kikódolják neki ingyen vagy max 5ezer forintért!!

2012. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Sok ilyen ember van, gondolom apukátok nem tud leszokni a 'könnyű' pénzkeresetről, vagyis a hitelről és folyamatosan újabb módszereken töri a fejét. Lehet, hogy még jót is akar, azzal, hogy a húgoddal íratja alá, mert tudja, hogy neki nincs keresete.

A húgod meg gondolom olyan típusú ember, aki nem bír nemet mondani, ha megkérik valamire, főleg nem a szüleiteknek.

Szerintem apukádnak el kéne mennie egy pszichológushoz egy vizsgálatra, de teljesen komolyan, mivel ez is egyfajta függőség!

2012. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Csak hülyéket lehet "belerángatni" dolgokba. Azt ír alá egy felnőtt ember, amit átgondolt és amit akar. Ha nemakarja, nem teszi. Ez ennyire egyszerű. Ha meg megteszi, akkor szívja is az eredményt, én azt mondom. Apád egy k*csög, de ezt eddig is tudtad, nem is értem, miért van szükséged arra, hogy ezt még százan elmondják neked.
2012. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy alap esetben egy gyerek feltétlen bízik az apjában. A férjem anyósomnak vett fel két millát, hogy anyu majd fizeti. A világba nem is nullával, hanem BAR listán és 2m+kamat tartozással léptünk ki.

Anyós meg lapít mint az a bizonyos dolog a fűben.

2012. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár én már 3 éve kötöttem elöfizetést!

De nekem kértek hozzá jövedelmigazolást!Vagy ez már nem igy van?Ha hugod nem melózik akkor meg sem kötheti!!!

2012. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én inkább a veled kedves kérdező foglalkoznék mint az "apádal"

kb enyi igaz a sztoriból "Jah a pénz valami tanfolyamra kellene neki"

túl átlátszóan írsz nem csak nem te vagy a kishug?:O vagy a pasia?:O

Miért nem írod le nyíltan a problémát így nem vagy jobb mint a sztoriban az apa...

2012. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!