Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy abortuszom és azóta...

Volt egy abortuszom és azóta úgy érzem hogy a párom elhidegül tőlem kérdeztem h valami gond van e? De ő azt állítja nincsen semmi gond meg hogy nagyon szeret stb. de én akkor is érzem h elhidegül tőlem és nem tudom miért!

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről ?

2012. máj. 24. 15:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Tudom, hogy már későn írok, de hátha még olvasod.


Nekem is volt egy abortuszom. Akkor 4 hónapja voltunk együtt barátommal, azóta eltelt 2 év, és még mindig együtt vagyunk, minden rendben van, hála Istennek. Szerintem ez rajtatok is múlik.. Elhiszem, hogy nagyon rossz, nekem is meg páromnak is nehéz volt feldolgozni, sokszor elképzeltük, hogy milyen lenne ha megszületett volna.. De EGYÜTT túljutottunk a dolgon. Ma se felejtettük el, beszélgetünk róla..

2012. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!