Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az a megállapítás, hogy...

Igaz az a megállapítás, hogy akiknek együtt kell maradniuk az életben, azok együtt is maradnak akármi történik, akik meg nem egymásnak lettek rendelve az ő útjaik elválnak?

Figyelt kérdés
Tehát a sors mindig úgy rendezi a dolgokat,hogy az embernek a lehető legjobb legyen?Eddig ami volt szakításom,nagyon kiborultam mindegyiknél,viszont vissza nézve jobb volt hogy nem folytatódott.Most is ezzel próbálom nyugtatni magam,de nem tudom hogy ebben van-e igazság.Nektek mi a véleményetek,minden történésnek oka van?
2012. máj. 26. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, csalhatnak a megérzések :) Négy éve ugyanolyan mélyponton voltam (érzelmileg, párkapcsolatilag), mint most te. Nem láttam, hogy hova tovább és nem is éreztem rá késztetést, hogy bármit/bárkit keressek. Előtte nekem is így volt, mintha egyik kis vödörből csordulnék a másikba, mindig egyre nagyobb, jobb, szebb helyre (akár konkrétan, akár érzelmileg). Aztán ősszel jött a párom. Volt köztünk némi izzás, de mindketten rossz időszakon voltunk túl, kimerültünk érzelmileg, így egyikünk sem akart semmit, kötöttségek és motivációk nélkül próbáltuk meg... hetek alatt akkora máglya lett abból a kis parázsból, hogy csak na :)


Ezzel az egésszel csak azt akarom mondani, hogy próbáld élni az életed olyan ütemben, ahogyan jónak érzed, előbb-utóbb jönni fog valami/valaki. Ez talán még "sors" (vagy nevezzük bárminek), de megküzdeni, megdolgozni már neked kell érte. Ha erre fel vagy készülve, nagy baj már nem érhet :) Fel a fejjel!

2012. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó hogy van ez az oldal,és más élettörténeteket is olvashatok,mert ezeket nem tudom megbeszélni senkivel,és a leírt tapasztalatokból erőt meríthetek :) Sajnos csak mindig utólag tudja meg az ember mi miért történt,ezt az időt kell valahogy átvészelnem,jó lenne ha csak nevetnék később ezeken a dolgokon,és lenne mellettem valaki aki tényleg szeret.Nagyon unom a csalódásokat már,pedig megszokhattam volna ennyi idő alatt,de nem megy könnyen...
2012. máj. 26. 22:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Nehéz, de én mindig úgy fogom fel, hogy ebből tanulok majd valamit. Ha így állsz hozzá az idő lerövidül a történés és aközött, hogy el bírod fogadni. Mint mikor buktam. Sírtam egy órát, aztán éltem az életem, mert tudtam, hogy van célja . Eleinte nehéz, de a kétségbeesésnél könnyebb. Bár csak majd egy év múlva jött, amire vártam, de jött. Mindemellett küzdeni kell, tenni a dolgokért.
2012. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy így van. Bár a sorsnak nehéz dolga van velem, mert nagyon ügyesen tudok kitolni magammal. Remélem, hogy ha együtt kel lennünk, akkor helyrehozható az én kis művem is. :(
2012. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy IGEN!!
2012. máj. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Húúúúú,remélem,mert ennél szarabbul már nem érezhetem magam:)
2012. máj. 27. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!